reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
Mom to be super :) no cieszę się, że szybko u Was poszło :)

Co do naparu z liści malin: mi położna pozwoliła od 37 tyg stosować. Teraz póki co masuje krocze żeby może łatwiej i szybciej dziecko przechodziło..
Grama kiedy masz termin?
 
Mom to be super :) no cieszę się, że szybko u Was poszło :)

Co do naparu z liści malin: mi położna pozwoliła od 37 tyg stosować. Teraz póki co masuje krocze żeby może łatwiej i szybciej dziecko przechodziło..
Grama kiedy masz termin?
6 grudnia ale bardzo bym chciala w ostatnich dniach listopada urodzic. tak tydzien przed terminem to moje marzenie! a ze to pierwsze dziecko to szanse sa!:)
a Ty?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Kochana a jestteś w stanie coś powiedzieć jak wyglądają posiłki w Świdniku po porodzie ;)? czym karmią?
i czy po porodzie jak ktoś urodzi pozno w nocy to dają coś do jedzenia czy trzeba sie meczyc i do rana czekac?
Ja na noworodki zjechalam ok. 5 i musiałam czekać do 8 na śniadanie... Nie wiem czy taka pora czy nie dają nic ciepłego po porodzie... Ale najmniej myślałam wtedy o jedzeniu chociaż nie jadłam z 15h[emoji14]ogólnie jedzenie średnie. Takie typowo szpitalne. Jest jedna taka pielęgniarka która każe zabierać wszystko co ktoś z rodziny przyniesie żeby dziecku nie zaszkodzić, a w szpitalu do obiadu kapusta[emoji14]i bądź tu mądry[emoji14]najbardziej obrzydliwe były parówki.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na noworodki zjechalam ok. 5 i musiałam czekać do 8 na śniadanie... Nie wiem czy taka pora czy nie dają nic ciepłego po porodzie... Ale najmniej myślałam wtedy o jedzeniu chociaż nie jadłam z 15h[emoji14]ogólnie jedzenie średnie. Takie typowo szpitalne. Jest jedna taka pielęgniarka która każe zabierać wszystko co ktoś z rodziny przyniesie żeby dziecku nie zaszkodzić, a w szpitalu do obiadu kapusta[emoji14]i bądź tu mądry[emoji14]najbardziej obrzydliwe były parówki.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
Eh tego sie właśnie boje :/ parowka i kromka chleba i ociupinka masla do tego [emoji32] pełnowartościowe posiłki nie ma co [emoji23]chyba sobie mimo wszystko zazycze wegetariańskie bo na samą myśl o szpitalnym mięsie mi niedobrze, a jestem wybredna strasznie.

nie no o KFC rodzinki prosić nie będę[emoji13] ale na bank coś mi przywioza w granicach rozsądku... i wtedy łapy precz od mojego jedzenia[emoji14]będę się awanturowac jak mi zechcą zabrać zdrowy posiłek z domu na rzecz parówy niewiadomego składu i pochodzenia :o
 
6 grudnia ale bardzo bym chciala w ostatnich dniach listopada urodzic. tak tydzien przed terminem to moje marzenie! a ze to pierwsze dziecko to szanse sa!:)
a Ty?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

A to ja przed Tobą Grama będę :) termin 13.11 ale też chciałabym już za tydzień czy dwa urodzić. A to przy pierwszym dziecku jest szansa na szybsze wyjście? bo to też moje pierwsze :p
 
A to ja przed Tobą Grama będę :) termin 13.11 ale też chciałabym już za tydzień czy dwa urodzić. A to przy pierwszym dziecku jest szansa na szybsze wyjście? bo to też moje pierwsze :p
w sumie to wszystko wiem "ze slyszenia":))) slyszalam ze u pierworodek zdarza sie czesciej ze tydzien albo dwa przed terminem rodza... ale pewnie to zabobon:) ale poniewaz mi pasuje tak tak sobie wmawiam:)))

poszykuje FOTOGRAFA a wlasiciwe FOTOGRAFKI do sesji brzuszkowej a potem noworodkowej. moze kogos polecacie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
hehe no też bym chciała żeby tym razem takie plotki okazały się prawdą. :) wiesz co wpisz sobie "Eve Solo fotografia noworodkowa" i tam widziałam, że dzieciaczki fotografują.
 
reklama
Do góry