reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Ja już po. Mały waży 2600 :happy: Szyjka ma 4,5 cm, więc się skróciła o 0,5 cm. Pani doktor pobrała mi GBS. Na następna wizytę mam zrobić masę badań, bo już te do porodu: VDRL, HBSAg, aHCV, HIV, no i morfologia, mocz, TSH, FT4, CMV Ag.
Joshi wpisz mi proszę w czwartek w przyszłym tygodniu 03.11 pierwsze KTG o 19 i kolejną wizytę z KTG 07.11 o 13.20
Wow jaki duzy juz synek:) ślicznie rosnie. A szyjka jeszcze dluuuuga ja chyba takiej nawet na poczatku nie mialam;)


 
reklama
Osz cholercia a jednak!
Jak z szyjka:/?
Ja wtedy lecę do gin aby stwierdził czy mnie do szpitala na to samo chyba nie wysłać.

Będzie dobrze! !
Głowa do góry:)
O wlasnie o dziwo niezle, wiec nie jestem przekonana co do tego szpitala, ale jeszcze tam jak beda mi robic usg, to zerkna ile ma szyjka.
Szyjka miala 42mm, za dwa tygodnie 29mm, za dwa tygodnie 33mm. Nie wiem czy ten moj lekarz dobrze mierzy, chyba stracilam do niego zaufanie.
 
Ja już po. Mały waży 2600 :happy: Szyjka ma 4,5 cm, więc się skróciła o 0,5 cm. Pani doktor pobrała mi GBS. Na następna wizytę mam zrobić masę badań, bo już te do porodu: VDRL, HBSAg, aHCV, HIV, no i morfologia, mocz, TSH, FT4, CMV Ag.
Joshi wpisz mi proszę w czwartek w przyszłym tygodniu 03.11 pierwsze KTG o 19 i kolejną wizytę z KTG 07.11 o 13.20
Gratulacje! Dobra waga, juz prawie 3 kg!
 
liczycie ruchy codziennie? ja ciagle nie mam do tego glowy:(((

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Nie licze. Ja mam tyle kopniakow przez caly dzien ze na pewno jest ze sto zamiast 10 :) Czuje ze kopie, to jest ok. Jakby nie kopal to bym sie martwila i liczyla kazdy drobny ruch

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antiope, swietna waga ;)

Ja hcv mialam ostatnio i jest ok, a hiv mialam w szpitalu robione i tez ok :)

Co do czystosci to chyba jak mialam w 23 tc pobierane to mi powtorzy badanie, jak myslicie ? Mialam ujemny wynik wtedy, zadnego paskudztwa

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po wizycie, odebrałam usg, główka małego 2tyg starsza. Pewnie dużo ma przemyśleń w brzuchu.

Hbs- ujemny, hiv- ujemny, hcv- ujemny, sypchilis- ujemny, więc wszystko super. Hemoglobina- 12,4 :) trochę leukocytów i erytrocytów w moczu, ale lekarz nic nie mówił :/ pobrał GBS z pochwy i tyłka... (Aaaaa nie fajnie mnie zaskoczył). Szyjka ok, wytrzyma jeszcze sporo.

Nie dał mi toxo, bo miałam za pierwszym razem przeciwciała po przebytej przed ciążą. Zastanawiam się czy robić prywatnie mimo wszystko. Co myślicie?

Teraz wizyta 3.11 (prywatnie) i
10.11 (nfz).
 
Do góry