reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie ! Od jakiegoś czasu uważnie przypatruje się Waszym rozmowom. Postanowiłam się ujawnić, ponieważ jutro do Was dołączę... o 9.00 mam punkcję. Z jednej strony już nie mogłam się doczekać tego dnia, ale czym jest bliżej coraz bardziej się nie pokoję. Trzymajcie kciuki ! Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie ! Od jakiegoś czasu uważnie przypatruje się Waszym rozmowom. Postanowiłam się ujawnić, ponieważ jutro do Was dołączę... o 9.00 mam punkcję. Z jednej strony już nie mogłam się doczekać tego dnia, ale czym jest bliżej coraz bardziej się nie pokoję. Trzymajcie kciuki ! Pozdrawiam

Witaj! Trzymam kciuki.
Ja też się przed pierwszym razem bałam, ale naprawdę nie ma czego. Poza tym: to pierwszy krok w stronę upragnionej dzidzi!
Myśl pozytywnie!
 
Witaj Agamiz ! :) powodzonka jutro, duzo jajeczek !


Dziewczyny czy wy tez macie wzdecia ? Moj brzuch jest tak wielki i mi jezdzi w brzuchu ze masakra... :/ dzisiaj wogole jakos czuje sie do d... jakas taka be energii, cycki mnie swedza i bola juz nie moglam sie doczekac az sciagne stanik i ten brzuch :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie ! Od jakiegoś czasu uważnie przypatruje się Waszym rozmowom. Postanowiłam się ujawnić, ponieważ jutro do Was dołączę... o 9.00 mam punkcję. Z jednej strony już nie mogłam się doczekać tego dnia, ale czym jest bliżej coraz bardziej się nie pokoję. Trzymajcie kciuki ! Pozdrawiam
Trzymam kciuki Aga !!! [emoji3] Nic się nie stresuj. 15 min i po krzyku a radość z dzieciątka bezcenna [emoji3]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Agamiz ! :) powodzonka jutro, duzo jajeczek !


Dziewczyny czy wy tez macie wzdecia ? Moj brzuch jest tak wielki i mi jezdzi w brzuchu ze masakra... :/ dzisiaj wogole jakos czuje sie do d... jakas taka be energii, cycki mnie swedza i bola juz nie moglam sie doczekac az sciagne stanik i ten brzuch :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czułam jajniki ,bolało jak cholera. Na początku leciutko mnie wzdelo, ale to po punkcji i szybko przeszło.
Nie miałaś zagrożenia hiperka?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie ! Od jakiegoś czasu uważnie przypatruje się Waszym rozmowom. Postanowiłam się ujawnić, ponieważ jutro do Was dołączę... o 9.00 mam punkcję. Z jednej strony już nie mogłam się doczekać tego dnia, ale czym jest bliżej coraz bardziej się nie pokoję. Trzymajcie kciuki ! Pozdrawiam
Hej :)
Szybciutko pójdzie :) ani się obejrzysz :)
Które to Wasze podejście?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czułam jajniki ,bolało jak cholera. Na początku leciutko mnie wzdelo, ale to po punkcji i szybko przeszło.
Nie miałaś zagrożenia hiperka?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie u mnie jest to praktycznie wykluczone ze wzgledu na obnizona rezerwe jajnikowa... ja wyprodukowalam tylko 3 pecherzyki i z tego jedno jajko...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za wsparcie,nie sądziłam że aż tak bardzo będzie mi potrzebne ! Jesteśmy po trzech nieudanych inseminacjach, a teraz właśnie mamy pierwsze i mam nadzieję ostatnie podejście do in vitro. Tak długo czekamy na tą piękną i bezcenną wiadomość, że wreszcie będziemy rodzicami. Ponad dwa lata temu było nam dane cieszyć się z tej wiadomości aż dwa tygodnie kiedy to pewnej nocy pękł mi jajowód, ponieważ ciąża okazała się pozamaciczna. Od tej pory nie udało mi się zajść w ciąże naturalnie. Wierzę, że teraz los się odmieni, jestem naładowana pozytywnymi myślami a na twarzy rysuje mi się banan :)
 
Dziękuję za wsparcie,nie sądziłam że aż tak bardzo będzie mi potrzebne ! Jesteśmy po trzech nieudanych inseminacjach, a teraz właśnie mamy pierwsze i mam nadzieję ostatnie podejście do in vitro. Tak długo czekamy na tą piękną i bezcenną wiadomość, że wreszcie będziemy rodzicami. Ponad dwa lata temu było nam dane cieszyć się z tej wiadomości aż dwa tygodnie kiedy to pewnej nocy pękł mi jajowód, ponieważ ciąża okazała się pozamaciczna. Od tej pory nie udało mi się zajść w ciąże naturalnie. Wierzę, że teraz los się odmieni, jestem naładowana pozytywnymi myślami a na twarzy rysuje mi się banan :)
No Kochana,z takim podejściem może być tylko do przodu :):)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Trzymam kciuki za jutro i koniecznie daj znać :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry