reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mi wręcz kazał na 2 tyg odpuścić pracę...i wiecie co, myślę że warto... Na początku uznałam to za bezsensowne, bo pracuje przy biurku...i planowałam po tygodniu wrócić do pracy ale dziś już wiem, że jest to ważny czas..na dojście do siebie fizycznie, i psychicznie też trzeba sobie dużo poukładać..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

A jestes z Danii ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, kochane.
Ja już po wizycie w klinice - niestety nic nowego nie wiem, ale następną wizytę mam 11.11, więc tydzień wcześniej niż u mojej ginekolog - tydzień czekania mniej.
Jestem dobrej myśli!
Powodzenia dla wszystkich! Trzymam kciuki!
 
Ale sie zdrzemnelam po spacerze i grabieniu lisci na dzialce i rodzicow :) mial chwile polezec i dopiero sie obudzilam :)
Ja dziś miałam podobnie ze spaniem rano :)
Maz wyszedł do pracy,miałam się położyć na chwilkę. Lyknelam luteine i tyle mnie widzieli przed następne 3h :):)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję udanego jajobrania :) [emoji110][emoji110][emoji110] za udane zapłodnienie :) ile chcesz transferować?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :-)
Tutaj nie mam zbyt wielkiego wyboru. Wcześniej Dr powiedział że transferuja tylko po jednym. Dziś pani dr zaproponowała 2 :-) , więc oczywiście się zgodziłam.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś miałam podobnie ze spaniem rano :)
Maz wyszedł do pracy,miałam się położyć na chwilkę. Lyknelam luteine i tyle mnie widzieli przed następne 3h :):)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak to sie tlumaczy ja wlasnie tez po luteinie i duphastonie odlecialam :)
A ze rano kot nie dal mi spac bo mial swoja jazde to przydalo sie :)
 
reklama
Do góry