reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
:rofl2::-D:-D:-D:-D:rofl2: wygrałam licytację podgrzewacza na allegro!!!
Do trzech razy sztuka, bo 2 przegrałam.
Teraz muszę sobie poszukać coś innego do licytowania ;-):tak:, to allegro jest jak narkotyk jak BB :-D:-D:-D
 
Hej ,hej Kobitki !!!

Dzisiaj miałam dzień dobroci dla zwierząt-czyli zostałam spuszczona z łańcucha.Mąż został z Kacperkiem w domku a ja rowerykiem do miasteczka.Mieszkamy na końcu świata i do centrum idę 20 min.
Jakze fajnie było bez smyczy.Poleciałam do lumpeksu.....zakupki udane na 102.Kupiłam małemu super sztormiak/w związku z wyjazdem nad morze/ i kilka par spodni,bluzeczek,plecaczek,dwa kapelusiki.Sobie też ufundowałam dwie bluzki i mężowi także.Ogólnie super.potem zakupiłam pierogi z truskaweczkami i do domku z gotowym obiadkiem.Jak przyjechałam to chłopcy czekali na obiadek.Starszy /mąż/ próbował nakarmić młodszego zupką ale ten walczył ostro.Więc przyszłam z odsieczą w porę i wszyscy byli zadowoleni:tak::tak::tak:

teraz pralka telepie wszystkie zakupy/oprócz pierogów rzecz jasna/

A co do wózków to my też mieliśmy TAKO.Był naprawdę świetny,ale obrzydliwie ciężki.Właśnie wczoraj sprzedaliśmy go w komisie.Teraz mamy leciutką spacerówkę HACK.

A i wczoraj byliśmy w CCC.Są przeceny na buciki.Kacperek wzbogacił się o dwie pary butów.Troszkę na wyrost i spóchliznę ale na jesień będą jak znalazł.A przecenione są o 50%.

No to zmykam do pralni....Hej ,hej....;-);-);-)
 
hello

Zrobiłam Zuzi syropek z cebuli,do picia daje jej mleczko z moidem i herbatke z cytrynką,no i jeszcze kapnęłam jej pare kropel na poduszeczkę olejku eukaliptusowego.Zobaczymy czy coś to pomoże:confused:
>>mała już po drzemce a ja byłam na solarce i tak mi się pyszczek zjarał że mam czerwony jak burak,masakra...:rofl2::crazy:
>>mężol jeszcze w pracy,znaczy sie uice dalej u mojej kuzynki cały czas pokoje robi
>teraz Zuza jest na spacerku z ciocią Karoliną z wujem Łukaszem i małą Hanusią(ciocia karolina to mojego męza siostra 2 miesiące temu urodziła córeczkę Hanusie i co tydzień przyjeźdzają do nas na weekend,znaczy sie do tesciów moich ;-))

ania138 gratuluje wygranwgo podgrzewacza ;-):-)no faktycznie BB wciąga:-)Wspołczuje tego bałaganu,oby się jaknajszybciej remoncik skończył.Trzymam kciuki;-)
>>przesyłam moc fluidków i duzo odpoczywaj

leika ja też jadłam rosołek dziś.od wczoraj jeszcze sie został;-)
>>pochwal się co ty kupiłas na zakupach :-):-):-)

sewa super ze zakupy sie udały,ja jutro chcę znow wyciągnac męzula do jakiegos centrum i może coś sobie tez fundne,kurcze tyle jest przecen że szok :szok::-):-):-)

Zmykam teraz zrobić sobie herbatkę

miłego wekeendu:-):-):-):-):-):-)
 
donatella super że i tobie zakupy się udały.przyznam się że tez uwielbiam buszować po szmateksach,zawsze coś fajnego dla zuzoli wymatacze.ale mi zrobiłaś smaka z tymi pierogami mniam,mniam pędze do sklepu!!;-)

Ja do zuzi miałam wozek polaka,ciezki jak holera i sprzedałAm go,obecnie mamy baby design i jestem bardzo zadowolona,co prawda mniej wózkiem teraz jeŹdzimy,bo mała nie za bardzo już chce,ale tak czy siak jestem bardzo zadowolona i co najwazniejsze jes LEKKI!!!!!!!!!

ZMYKAM
 
Buziaczek mam nadzieję ze już jesteś na porodówce:-DI że wszystko ładnie i lekko pójdzie:-):tak:
Ania138 leżeć w łóżeczku i zero stresów:tak::-)
Iwonka fajnie ze juz jestes ale szkoda że wypoczynek skrócony:-)
A u nas leje:-(Powódź normalnie na ulicy:szok:
 
Ale jestem wściekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wstawiłam pranie i ........ zaczęło mi się lać z pralki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Rety nie wiedziałam co mam robić :szok::szok::szok::szok: tak to jest jak chłopa w domu nie ma :no::no::no: Zawołałam sąsiada i coś tam porobił :tak: Lać się przestało, ale wypompował mi wodę i już jej nie włączyłam :-( Musiałam coś z tym cholernym praniem zrobić....... no i zrobiłam wyprałam go w rękach :-( a to była pościel :szok::szok::szok: Padam na pysk :sick: ja nie wiem jak kiedyś kobiety prały jak nie było pralek :baffled::confused: no zarypać się idzie :wściekła/y:

Teraz siedzę i odpoczywam bo musiałam przez to generalny porządek w łazience zrobić. Dobrze, że nie zalałam sąsiadki pode mną :tak:

Patii czy Twoja córa pije ten syrop z cebuli :szok: mój to ucieka na sam zapach, aż się kurzy ;-):tak::-D

Donatella super, że dzionek możesz zaliczyć do udanych. No i gratuluję udanych zakupów :tak:

Ania138 ja na Allegro już nie wchodzę :no: bo jedno uzależnienie mi wystarczy mówię o BB :tak::-D
Oszczędzaj się teraz moja droga :tak: Leżeć z kopytkami do góry i nie robić nic to zadanie dla Ciebie ;-):-D


Zmykam, potem zaglądnę jak Jędrek pójdzie spać
 
sewa -dobrze że miałaś kogo zawołać!!!!Nie denerwuj się:-)!!!!
Ania-gratuluję wygranej!:-);-):tak:!!! Za ile go kupiłaś:-p???
Leika-ja miałam na myśli x-landera xa:baffled:
Donatella-też miałam dzień dobroci- 5 godz.bez dziecka:-):-)!!!!! Bylam zrobić sobie paznokcie żelowe u koleżanki i trochę sie zasiedziałyśmy bo tu jeszcze kawka to to to tamto:-):-)!!!! Teraz mi się trochę zle piszę ale jest ok:-)i!!!

Idę uspać małego:-):-):-)!!!!
 
reklama
Ania do czasu kiedy moj M mial prace to non stop cosik na allegro wymyslalam na szczescie sie hamowalam ale teraz kaski brak wiec...nie stac mnie nawet na tansze ciuszki chwilowo:(
 
Do góry