reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć dziewczynki.ja jestem z Wrocławia. Długo się już staracie? W jakich klinikach? My prawie 1,5 roku. Strasznie się boję, że się nie uda – w zasadzie szukam wspracia na forum. Bo nawet nie wiem od czego zacząć. Wstępnie zapisałam się do Invimedu we Wrocławiu do Trzeciaka. Co sądzicie, któraś z Was się leczy u niego? Jak wygląda pierwsza wizyta? Dzięki z góry.
 
reklama
Cześć dziewczynki.ja jestem z Wrocławia. Długo się już staracie? W jakich klinikach? My prawie 1,5 roku. Strasznie się boję, że się nie uda – w zasadzie szukam wspracia na forum. Bo nawet nie wiem od czego zacząć. Wstępnie zapisałam się do Invimedu we Wrocławiu do Trzeciaka. Co sądzicie, któraś z Was się leczy u niego? Jak wygląda pierwsza wizyta? Dzięki z góry.
Czesc martina. My ponad dwa i pol roku... Do pierwszej IUI podchodzilismy w październiku a w czwartek mamy 3 IUI. My leczymy sie w lodzi w gamecie

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny dzis się zapisałam na drożność jajowodów dopiero 2 stycznia można mnie dopisać do kalendarza...posiew z szyjki ujemny no i nasienie porawiło się teraz tylko czekać do tego styczna i się okaże juz chce do tej 4 iui podejść i niech się uda tak na nowy rok z wielkiego buta...&&&& za dziewczyny które maja mieć w tym tygodniu iui jestem z wami bo gdyby nie badania to i ja bym w tym tygodniu miała ją ...........mam nadzieje ze chociaz przyszły rok będzie dla mnie hojniejszy....
 
dziewczyny dzis się zapisałam na drożność jajowodów dopiero 2 stycznia można mnie dopisać do kalendarza...posiew z szyjki ujemny no i nasienie porawiło się teraz tylko czekać do tego styczna i się okaże juz chce do tej 4 iui podejść i niech się uda tak na nowy rok z wielkiego buta...&&&& za dziewczyny które maja mieć w tym tygodniu iui jestem z wami bo gdyby nie badania to i ja bym w tym tygodniu miała ją ...........mam nadzieje ze chociaz przyszły rok będzie dla mnie hojniejszy....
Pewnie ze musi byc hojniejszy...takie wejscie w nowy rok z prezentem [emoji4] . takie wejscie z bomba w 2017 [emoji2] to super ze nasienie sie poprawiło.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noo wieeem. Ja tez 2 lata staran, po roku ciąża i w 7 tyg poroniłam i tez nieudama IUI i obiecałam sobie ze sie nie bede juz kolejną podniecała ale czlowiek glupi jest :) i znow jestem pełna wiary :) Kochana u Ciebie jak wszystko ok z badaniami to pewnie jakas blokada w glowie. tylko jak się jej pozbyc? moze psycholog zajmuje sie takimi przypadkami? Ja tez myslalam o tym ze to mam i mysle o psychologu powoli.
Heej, wpadłam na chwilę...
Psycholog to bardzo dobry pomysł!
W oczekiwaniu na wizytę :) polecam dwie bardzo dobre książki świetnej psycholog zajmującej się problemem niepłodności.
Dla staraczek lektura obowiązkowa!!!
1. Bogda Pawelec "Niepłodność - pomoc medyczna i psychologiczna"
2. Bogda Pawelec " Czekając na bociana, opowieści terapeutyczne o niepłodności".
Kosztują nie wiele, a dostarczają dużą wiedzę na temat niepłodności, IUI, przyczyn siedzących w "naszych głowach". POLECAM!
 
Heej, wpadłam na chwilę...
Psycholog to bardzo dobry pomysł!
W oczekiwaniu na wizytę :) polecam dwie bardzo dobre książki świetnej psycholog zajmującej się problemem niepłodności.
Dla staraczek lektura obowiązkowa!!!
1. Bogda Pawelec "Niepłodność - pomoc medyczna i psychologiczna"
2. Bogda Pawelec " Czekając na bociana, opowieści terapeutyczne o niepłodności".
Kosztują nie wiele, a dostarczają dużą wiedzę na temat niepłodności, IUI, przyczyn siedzących w "naszych głowach". POLECAM!
Zizuk wielkie dzięki!! spradzam najpirw czy mam je w bibliotce :)
 
hej.... wiem rzadko pisze... ale praca studia.. ale czytam ciagle czytam... w środę ma iui... udało sie lekarz był zachwycony pecherzykami, zastanawia mnie jedno chce mi podac oviterlle tego samego dnia co i9ui... czy to nie jest zbyt późno... czy to ma sens??? chodze prywatnie wiec za każdy lek płace 100% i za iui także.... boje sie czy nie wyrzuce pieniedzy w błoto... ;(
 
Anett szczerze Ci powiem ze nastawienie u mnie raczej nijakie... Takie neutralne. Juz nie mam sily po tych dwoch latach walki i jednej nieudanej iui sie ekscytowac... Jeszcze patrzac na te statystyki to jakos slabo wierze w ta iui... Ale ogolnie humor dobry :)


U mnie dominujacy pecherzyk 17mm. Dzis 10dc. Jutro znowu usg rano a iui pewnie jakos sroda/czwartek.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Hej, nie przejmuj się tymi statystykami, ja też czytałam o szansach, procentach i nie działało to dobrze na moje samopoczucie. IUI się udaje! Mi się udało, Tobie też się uda :*
 
reklama
Zuzik, super, dzieki! Napewno siegne po te lekture! Przyda mi sie cos takiego.


Cytry dziekuje za cieple slowa :) Musi sie kiedys udac, jak nie iui to naturalnie, jak nie naturalnie to invitro... :)


Sarenka rzeczywiscie zastanawiajace, wiekszosc lekarzy robi iui conajmniej 24h po zastrzyku... Ale moze Twoj lekarz wie co robi. No trzymam kciuki za jutro &&&




Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry