Sylver - witaj po przerwie [emoji5].
Geriatryczna matka? Zabraniam Ci tak mówić - jesteśmy młodymi mamuśkami - zapamiętaj [emoji16].  Jedynie co, to dzięki peselowi nie musimy płacić za te szczególne badania [emoji23].
Morela - ojej...  Jelitowka?  Biedna :-(.  Szybkiego powrotu do zdrówka życzę. 
Lilith - raz jeszcze gratuluję udanej wizyty.  Cudne masz to usg [emoji3]
Aim,  Ika, Pola - wiedza nigdy nikomu nie zaszkodziła.  Ważne aby nie dać się zwariować natlokiem wyczytanych  informacji. Historie,  o których czytacie przytrafiaja się, ale nie jest powiedziane,  że akurat na nas musi trafić.  A i każdy przykry przypadek - może mieć różne zakończenia.
Aim - już kiedyś pisałam,  że ciężko będzie z Tobą dyskutować,  bo masz spora wiedzę i doświadczenie zawodowe.  Ale...  Przecież oprócz tych przykrych historii oddziałowych zapewne widziałaś też całą masę szczęśliwych. To powinno dodawać wiary [emoji5].
Maziajka - fasolka po brytonsku? Ojjj Laska - oby Ci nie zaszkodziła.
Wróciłam z młodą z urodzin na sali zabaw.  Wypiłam tam słabą kawę, zjadłam mały kawałek ciasta i cierpię..  Wracając do domu, zrobiliśmy szybkie zakupy + kurczaka z różna.  Nie odrzucil mnie zapach, ale...ponieważ już mi było ciężko na żołądku, to nie ryzykowalam z jego jedzeniem.
Napisane na E5823 w aplikacji 
Forum BabyBoom