reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Immunologia ma to do siebie,, ze moze sie zmieic na kazdym etapie zycia.
Kas nie chce macic ale encorton nie ma nic wspolnego z mrl. A nawet go obniza. Majac mrl 5,5 mozna probowac ale encorton ci na to nie wplynie..nie mowie ze nie donosisz na takim mrl ale encorton dziala na zupelnie cos innego. Kojarzy ni sie to z moim lekarzem poprzednim konowalem co walil we mnie encorton nawet 20mg a nic nie dalo szans ze slabym mrl. U mnie nie tylko mrl byky problemem bo np. Po szczepieniach znikly przeciwciala przeciwlozyskowe.
Magda donosila na niskim mrl wiev szansa jest a enya na zerowym ale jej szczepienia pomogly na inne parametry ktor miala gorsze a u kogo ty sie leczysz ?
Fondi a ty mialas szczepienia a poxniej encorton czy tylko same szczepienia?
 
reklama
Hej, mam na imię Karolina i chcialabym prosic o pomoc, wiem że dużo z Was ma bardzo duza wiedze i może któraś umiala mi coś doradzić. 9 miesięcy temu poronilam i miałam zabieg po którym miesiaczki bardzo mi się rozregulowaly. Ginekolog zalecił mi żeby zbadać prolaktyne i jest na poziomie 29.46 na 29.93 więc niestety trochę za dużo :( Tarczyca za to wyszla super. Lekarz zalecił mi brać tabletki na obniżenie prolaktyny Parlodel ale powiedział że na razie nie moge się starać o dziecko. Nie zapytałam dlaczego i nie wiem czy słusznie mam czekać ponad miesiąc żeby znów wrócić do starań. Co o tym myślicie?
 
Dziewczyny, zobaczcie jaki dzis facelle odpakowalam - z dorysowana czerwona krecha w miejscu testowej :D mysle ze to przepowiednia ;)
A test oczywiście jakis wadliwy im sie przypadkowo spakował. Po sikaniu dziwnie sie zalał.

PS. Tak, miałam testować dopiero w piątek ale wiadomo ze sie sama oszukiwałam ;)

41fbc95b86e6dcff71350b4c14449feb.jpg



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Berta, idź zareklamuj :-D.. powiedz ze w ramach rekompensata mają Ci dwa dać. Żarcik :-D A ta druga różowa kreska z drugiej strony??

A tak w ogóle witam Was dziewczęta z Olisiem
received_1419284061429428.jpeg
 

Załączniki

  • received_1419284061429428.jpeg
    received_1419284061429428.jpeg
    142,3 KB · Wyświetleń: 895
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny znalazłam ten wątek już kiedyś i od czsu do czsu podczytuję....
Parę dni temu odebrałam wynik allo mlr który wynosi 0 ...
Jestem po dwóch szczepieniach u doc Paśnika.
Syn 10 lat poczęty naturalnie w 1 cyklu starań.
Obecnie 6 rok walczymy o rodzeństwo...4 stymulacje ,5 transferów jedno poronienie ( puste jajo płodowe)i 2 ciąże biochemiczne.
Zamrożony jeden Maluch.
Mam zalecone 2 szczepienia pulowane. Czy komuś się udało po takich szczepieniach..?

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny znalazłam ten wątek już kiedyś i od czsu do czsu podczytuję....
Parę dni temu odebrałam wynik allo mlr który wynosi 0 ...
Jestem po dwóch szczepieniach u doc Paśnika.
Syn 10 lat poczęty naturalnie w 1 cyklu starań.
Obecnie 6 rok walczymy o rodzeństwo...4 stymulacje ,5 transferów jedno poronienie ( puste jajo płodowe)i 2 ciąże biochemiczne.
Zamrożony jeden Maluch.
Mam zalecone 2 szczepienia pulowane. Czy komuś się udało po takich szczepieniach..?

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Cześć.
Paśnik kazał Ci robić mlr?
Konsultowałaś to z Paśnikiem?
Jestem ciekawa co on powiedział,jakie daje szanse. myślę,że skoro zleca pulowane, to szansa jak najbardziej jest:)

I cześć Karolina. Ja nie pomogę,ale na pewno ktoś się odezwie z większa wiedzą:)
 
Tak doc Paśnik zlecił allo i proponuje pulowane a szanse ...on nie lubi na wyrost prognozować.
Po szczepieniach robiłam test CBA i dostaliśmy zielone światło na transfer do listopada ale moja cytologia źle wyszła i transfer odwołany. Więc w grudniu zrobiłam allo i sam był ździwiony tym wynikiem ....


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry