reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Leleeth super!!!! Szczesciara podpowiedz ile maszlat i to pierwsze baby ? Czyli szybko wam poszlo bo mi 3 lata ha ha
Coreczka Nicole Joanna bedzue ,jestesmy w trakcie zakupow a ona ma 25 tyg i 5 dni nie za dlugo 7 msc bedzie ,jskbten cxas leci !!!caly czas pracuje staram sie bo ok sie czuje Ale plecy JuZ daja znac mozliwe poprzez moj wzrost 184cm a przytylam 13 kg a gdzie koniec ciazy
08bae3641faa1dc60db929e2254b2c4d.jpg

Jak Robi sie sowaczek? Probowalam pare razy i nic ;///


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam 37 lat, wiec jesteśmy rówieśnicami [emoji12] to moja czwarta ciąża.
No szybko poszło, bardzo sie cieszę!

Co do suwaczka, wejdź na suwaczki.pl wybierz suwaczek i na końcu pokażą różne linki kopiujesz pierwszy z góry i wklejasz w swoim profilu w miejsce sygnatura ( tak sie nazywa) i gotowe


w57v9jcgd4r5d7vu.png
 
reklama
reklama
Do góry