reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

Dokładnie. Ja tez kąpię o 19.20-19.30, nie trzymam się sztywno godzin bo to bez sensu, w końcu dzieci to nie robociki, chociaż nawet gdybym wykąpała o 18.00 to bez krzyków by się nie obyło...taki charakterek. A spać Zbysio chodzi różnie. Jak udało mi się go przestawić na ostatnie jedzenie około 19 to najpóźniej o 20 miałam już luz..ale teraz znów wrócił system ostatniego karmienia o 20 no i czasem do 21 walczymy;-):-D.
 
reklama
Marta T :
Ja Mialam Watpliwosci Czy 20.00 To Nie Za Pozno, ? Moja Julia Jak Zasnie Po Kapieli Ok 21.00 To Budzi Sie Ok1.30-2.00 Na Karmienie. Pozniej Ok 6.30-7.30.
Wiec Mysle Ze Moglabys Sprobowac Wczesniej Kapac
 
My też kąpiemy Filipa 19 - 20. I nigdy nie ma problemów z zaśnięciem ponieważ mały przysypia już przy ostatnim mleczku. Natomiast budzi się dopiero ok. 6 rano.
 
A Jak Kapiecie Dzieci Od 19- 20 To O Ktorej Zasypiaja? Moja Julia Czasmi Potrafi Krecic Sie I Marudzic Do 22. Jak To U Was Wyglada?
 
Hania do tej pory zasypiała ok godzinkę po kąpaniu i karmieniu. Odkąd skończyła miesiąc przesypia całe noce. Tylko teraz mamy hardcore - zębiszcza idą - i mała budzi się kilka razy z płaczem w nocy :no:
 
ja kąpię o 19-30. tak zeby w przyszłości synek miał juz nawyk, ze po dobranocce jest spanie. zasypia najpozniej o 21.00
 
Ja kąpałam około 19.30 mniej więcej do 3-go miesiąca, później coś się Antosiowi przestawiło i po 19-tej już jest z reguły tak wyczerpany, że musiałam przesunąć kąpiele i teraz chlapanko jest przed 19-tą.
 
reklama
Do góry