reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

reklama
ja kąpię o 19-30. tak zeby w przyszłości synek miał juz nawyk, ze po dobranocce jest spanie. zasypia najpozniej o 21.00

Ja tez bym chciała ten nawyk utrzymać..ale z doświadczenia mojej bratowej wiem, że czasem się tego nie przeskoczy i ich synek 2 letni chodzi spać o 22.00.Ideałem byłoby gdyby szkraby o 20.30 miały zamknięte oczka i dały pożyć mamusiom...:rofl2::-)
 
Ja od urodzenia kąpię Jędrka ok. godz. 20:00. Potem od razu spanko i tak ok. 21 mały już śpi. Systematyczne kąpanie dziecka o tej samej godz. spowodowało, że teraz mój syn ma 2 lata i jak przyjdzie godz. 20 to on woła mnie do łazienki. Super to jest.
 
ja również od urodzenia przyzwyczajałam Lilę i po 19 była kąpiel. z jednej strony to jest fajne bo wtedy przy takim dziecku nie trzeba mieć zegarka:-D ale z drugiej strony jak się gdzieś wyjdzie z Lilką to o 19.30 jest niesamowite marudzenie. najlepiej jakby z nią wrócić do domu, wykąpać i wracać bawić się dalej:tak:;-)
 
to ja jestem jakimś wyjatkiem,bo kąpie małą RANO.a to dlatego,że wieczorne jest zbyt zmęczona i strasznie płacze jak przychodzi czas na kąpiel.natomiast rano,jest wypoczęta i zadowolona.
 
Ja kapie o 19:30 - 20 .Dominik juz nauczony,po kapaniu butelka i do lozeczka.Czasami sobie jeszcze gaworzy ale najpozniej 21 i spi.W nocy budzi sie ok 4 ,daje piciu i spi do 6-7.
 
reklama
U nas z systematycznosci jest srednio, nestety, ale zazwyczaj kapiemy maluszka kolo 21 i potem ostatnie karmionko i maly spi do rana.
 
Do góry