reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Może AZS ? Wtedy za uszami się robi. Na buzi wydaje mi się , że ma zaczerwienione bo wciąż ma z czymś kontakt.

atdctrd8ammce1aq.png
Mam nadzieje, ze nie AZS. Za uszami to chyba troche co innego, Radek mial podobnie. A na czole zaczelo sie od dwoch suchych plackow i one czasem sa bardziej czerwone a czasami mniej. Ma ciemieniuche, moze jej zeszla na czolo? Ale to w takim razie czemu policzek wykrostkowany?
Mialam tez podejrzenia alergiczne w kierunku czekolady i wina czerwonego. Odstawilam, ale wczoraj ja glupia bezmyslnie zjadlam wuzetke, a tam kakao... Podobno zmiany alergiczne schodza tygodniami.
Pojde z nia do lekarza, ale musze wyzdrowiec, zeby dzieci tam nie pozarazac. Ciekawe ile na dermatologa bede czekala.

Marysia, czy to przypomina Ci cos co miala Madzia?

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
reklama
A wiecie co mnie sie dzieje? Moje cialo sie przestalo goic, wszystkie rany sie paskudza i wygojenie zajmuje kilka.tygodni.... Czego mi brak? Witaminy K???

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Hej Aniu :) Ja Cię w prawdzie nie znam ale też Cię witam ponownie :)
Kurde dziewczyny czy to jest normalne ze brzuch się tak bardzo napina? Chwile pochodze i juz jest masakra muszę się kłaść albo siadać :/
U mnie w rodzinie tez plaga chorób dlatego nie wychylam nosa z domu :) Taki sezon chyba,wracajcie do zdrowia! :)
 
Cześć dziewczyny ;*
Leżę w domu chora i dopiero teraz mam chwilę żeby się odezwać. Pochłonął mnie całkowicie remont i przeprowadzka do nowego domu ;) do tego praca, przygotowania do ślubu i musiałam sobie odpuścić forum. Mam nadzieję że u was wszystko w porządku i mamy tu jakieś nowe ciążę ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ;*
Leżę w domu chora i dopiero teraz mam chwilę żeby się odezwać. Pochłonął mnie całkowicie remont i przeprowadzka do nowego domu ;) do tego praca, przygotowania do ślubu i musiałam sobie odpuścić forum. Mam nadzieję że u was wszystko w porządku i mamy tu jakieś nowe ciążę ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia, Ciebie nam brakowalo do kompletu :-*
Ja tez chora i Dora i Anka i Nuska.
Jak przygotowania?

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Kasia! :* zdrówka! Już na Nowym? Ogarneliscie wszystko? :)
Są nowe ciąże :) zaglądaj do nas i pisz co u ciebie :)
Ale się złożyło AniaH też sie odezwala.

Nie uciekajcie dziewczyny już nooooo...

 
Postaram się już być na bieżąco ;) zdążyłam tylko odczytać że Wiki jest w ciąży więc bardzo gratuluję ;*

Mój pracuje za granicą więc dopływ gotówki pozwolił nam na szybszy remont ;)

Do ślubu też pomału staramy się to co możemy, żeby później było mniej ;) mamy już np alkohol, obrączki.

Jeśli chodzi o ciążę to raczej po ślubie zaczniemy starania ale nie takie dokładne z kalendarzem w ręce ;) po prostu nie będziemy się zabezpieczać

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry