reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ambicja moj lekarz przed ivf tez mowi hormony i maz ok Ale zebym go bardziej uszczesliwila to powiedzial tsh chcialby nizszy i tak transfer z czerwca byl w lipcu gdzie byl bilet wykupiony na wakacje a przepadl bo byl transfer stymulacja...;) nie zalujemy bo wakacje mozemy zawsze powtorzyc a ivf znow udane kto Wie czy mi sie uda za drugim razem .....

pilnuj tsh;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak jest w PL, ale tu pierwsza wizyta w klinice jest gratis, idziesz z cala dokimentacja i wynikami badan, ktore robilas po drodze Ty i maz i lekarz po ich przestudiowaniu mowi Ci, co trzeba zrobic dodatkowo i dopiero jak masz wyniki to podchodzisz do procedury. U mnie z tych bardziej specjalistycznych byly to droznosc, podstawowe badanie spermy u Malza + usg jader i kriotypy obojga.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pl za wszystko się niestety płaci... może w mniejszych miejscowościach coś jest czasem łatwiej lub inaczej ale tak jak dla nas gdzie mieszkamy w krk to wszystko płatne i na dodatek duuuużoooo... dzięki za listę badań... niektóre miałam robione ale większości nie... zastanawiam się nad tą laparoskopią albo histeroskopią ale gin w klinice jeszcze przy iui jak go o to pytałam to mówił, że nie ma wskazań... już pomijam fakt że nawet nie wiem gdzie się udać żeby ewentualnie zrobić to na nfz... ehhh masakra.... a czy któraś z was leczy/leczyła się w krk? Może ktoś polecić lekarza i klinike? My chodziliśmy do macierzyństwa ale z ivf zastanawiam się czy może nie zmienić kliniki...
 
reklama
Tych przeciwciał - ostatnie trzy chyba u kobiety - nie kumam. o, facet tylko kariotypu ma zrobic?
Kariotypow akurat nie mamy..
Wszystko zależy czy nasienie jest dobre jeśli na 1 rzut oka jest dobre hi to tylko Kariotypy no i jakieś tam zarazy inne
Sprawa się komplikuje jak są robaczki słabe ale tu niż nic nie powiem bo ten problem nas ominął.
Wiedziała że jesteś sprytna dziewczynka i sobie poradzisz z odczytaniem.
Ja tez nie kumam po co te badania się robi ;)postanowiłam się w to nie zagłębiać wystarczająco mam na głowie .Niektóre z nich zalecają po poronieniach lub braku implantacji ( to nie mój problem ale postanowiłam zbadać się na wszystko ha ha ha )
I mogę stwierdzić że jestem zdrowa buahaha jakkolwiek to brzmi nic mi w tych badaniach źle nie wyszło.
Obniżona rezerwa jajnikowa i rozległa endometrioza. Reszta ok
 
Do góry