reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bo te chłopy to nic nie rozumieją.eeeehhhh brak słów:oo:.mój to bardzo chce dzidziusia.nawet mówi mi że poradzimy sobie itd.
Witam nowa staraczke też o 3 maluszka.powodzenia.
Ja na obiad dziś spagetti robie i z głowy :-) :)
Ja dziś na obiad do mamy idę :-D

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było :p
Wczoraj dostałam zastrzyk z pregnylu i starania w toku :D
Śluz mnie zalewa i cały czas mam chcicę :O Normalnie aż sama siebie nie poznaje. Pęcherzyki miałam dwa gotowe do pęknięcia.
Jakby się teraz mi udało to bym miała cudowny prezent na 28 urodziny, bo termin miałabym na październik, a urodzinki mam 14 października :p

Endo trochę kulało, ale mąż zrobił mi zapas czerwonego wina. Kupił Kwasy omega3 i działamy :)
 
A w ciąży na wczasy nie możesz jechać? Ja też teraz szukam miejscówki nad morzem, bo ze znajomymi jedziemy, najwyżej nie będę pić. Jak się uda, to i tak termin najwcześniej na październik, więc w lipcu na spokojnie można jechać. Poza tym bezpieczniej w drugim trymestrze przecież, niż w pierwszym, skoro Twój chce trzy miesiące przerwy...

qdkkx1hpzei65q7s.png

Wymyślił sobie Albanię autem i martwi się, że w zaawansowanej ciazy nie dam rady tyle godzin.. a u nas w grę wchodzi niestety tylko sierpień jeżeli chodziło urlop.. Ja mu powiedziałam, że ma planować, js sobie dam radę chociaż jak przemyśle to nie wiem czy nie ma racji.. zobaczymy jak to bedzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo te chłopy to nic nie rozumieją.eeeehhhh brak słów:oo:.mój to bardzo chce dzidziusia.nawet mówi mi że poradzimy sobie itd.
Witam nowa staraczke też o 3 maluszka.powodzenia.
Ja na obiad dziś spagetti robie i z głowy :-) :)
Ja miałam wczoraj [emoji57] dla mnie najlepszy obiad[emoji486]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
urodzinki mam 14 października :p

No to przybij piątkę. Ja również mam urodziny 14 października. Który rocznik? Bo ja 82.

Tak w ogóle to mam ciekawą sytuację....
Dosłownie wczoraj siedzę sobie w pracy i nagle czuję coś, czego nie czułam od prawie 3 lat i coś, czego nie da się pomylić z niczym innym. Takie charaktersytyczne mrowienie w obu piersiach jak podczas karmienia piersią... Poszłam do WC, ścisnęłam a tam mikro przezroczysta kropelka. Normalnie mnie zmroziło. Cholerka mam 24 dzień cyklu, Okres ma przyjść pojutrze w piątek. Teraz na dwoje babka wróżyła:
- albo mi świruje prolaktyna i czas do endokrynologa
- albo jestem w ciąży?
Dodam że nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Nawet gdy przed pierwszą ciążą miałam wysoką PRL i brałam na to Bromergon. Nigdy nie miałam takiego odczucia nawet w ciąży. Pokarmu dostałam dopiero na 3 dzien po cc.
Dzisiaj nadal mnie te cycki mrowią i mam ogromny mętlik w glowie. Z jednej strony super a z drugiej ogarnęło mnie przerażenie hehe. To są zupełnie inne starania niż o pierwsze dzieciątko.
Testy mam w domu, pewnie jutro zrobię.

Co do płci to ja zawsze po cichu marzyłam o córeczce. Mam cudownego synka, któremu przydałaby się siostra, ale wiadomo - najważniejsze na świecie jest zdrowie!
 
Do góry