reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja musialam zrobic...
Amh...anty Hiv...anty hcv-ab...vdrl...toxoplazmoza IgG i IgM...rozyczka IgG i IgM...Hbs ag...anty hBC...grupa krwi i rh...tydzien przed punkcja morfologie i uklad krzepniecia...
Maz musial zrobic...
Anty hiv...hbs ag...anty HBC...anty hcv-ab...vdrl...grupa krwi i rh...do iui mial juz robione badanie nasienia...
 
reklama
To jakie mialas w pon przypomnij mi a dzis jakiej byly wielkosci? Bierzesz leki stymulujace?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
W poniedzialek mialam jeden 15 i dwa 11. Teraz widziala ten wiekszy ponad 16 mm i tej jeden mniejszy okol 13 mm. Czyli bedziemy brac po uwage ten domiujacy 16. Jestem stymulowana Gonalem F, wiec za dojrzaly pecherzyk uwaza sie juz 18 mm. W tym miesiacu troche wolniej mi rosna bo zmniejszyli mi dawke gonalu z 75 na 62,5. Ale dziaisj chyba sobie wstrzykne wlasnie 75 i zobaczymy jutro rano.
 
W poniedzialek mialam jeden 15 i dwa 11. Teraz widziala ten wiekszy ponad 16 mm i tej jeden mniejszy okol 13 mm. Czyli bedziemy brac po uwage ten domiujacy 16. Jestem stymulowana Gonalem F, wiec za dojrzaly pecherzyk uwaza sie juz 18 mm. W tym miesiacu troche wolniej mi rosna bo zmniejszyli mi dawke gonalu z 75 na 62,5. Ale dziaisj chyba sobie wstrzykne wlasnie 75 i zobaczymy jutro rano.
Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte [emoji4] niech pecherzyki sa piekne

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja musialam zrobic...
Amh...anty Hiv...anty hcv-ab...vdrl...toxoplazmoza IgG i IgM...rozyczka IgG i IgM...Hbs ag...anty hBC...grupa krwi i rh...tydzien przed punkcja morfologie i uklad krzepniecia...
Maz musial zrobic...
Anty hiv...hbs ag...anty HBC...anty hcv-ab...vdrl...grupa krwi i rh...do iui mial juz robione badanie nasienia...
No wlasnie my te wszystkie mamy wazne do końca marca+ kariotypy genetyczne ja i M mamy.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja musialam zrobic...
Amh...anty Hiv...anty hcv-ab...vdrl...toxoplazmoza IgG i IgM...rozyczka IgG i IgM...Hbs ag...anty hBC...grupa krwi i rh...tydzien przed punkcja morfologie i uklad krzepniecia...
Maz musial zrobic...
Anty hiv...hbs ag...anty HBC...anty hcv-ab...vdrl...grupa krwi i rh...do iui mial juz robione badanie nasienia...
Ja mam to wszystko oprócz grupy krwi. A laparoskopie miałaś robioną?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie my te wszystkie mamy wazne do końca marca+ kariotypy genetyczne ja i M mamy.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To troche kosztow by ci odeszlo...jeszcze bys mogla porozmawiac na temat refundowania lekow...uwierz mi iui to strata kasy i czasu...wiem tylko ze zuzikowi sie udalo...99% dziewczyn nie...mojej siostrze sie 6 razy nie udalo a kolezance 3...i daly sobie spokoj...
 
Nie...przed iui mialam droznosc jajowodow ale do in vitro jakowody nie musza byc drozne...
Ja chyba zrobię ostatnią IUI i jak się nie uda to będę próbowała mojego M namówić na in vitro (opiera się bardzo). Poza tym być może Warszawa zacznie refundowac to byłaby wspaniała wiadomość.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny! Zaczynamy nowy tydzień. Oto nasz przypominający kalendarz, sprawdźcie czy mam kogoś dopisać lub coś zmienić?

,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



STYCZEŃ

09 – froncia – drożność jajowodów
9/10 - cikulinka - IUI
11 - anula88 - laparoskopia
11 - Mikaaaaa - IUI
11 - froncia - test na wrogość śluzu
13 - jolancik - beta hcg
13 – evelevel – monitoring cyklu
15/16 – evelevel – IUI
16 - anett96 – monitoring cyklu
17 - adunnia90 - beta hcg
Możesz mnie dopisać testuję 19 :-)
 
Do góry