reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak zaskoczy to będzie chyba jakieś niepokalane poczęcie [emoji23] dzisiaj może co podzialamy, ale czy coś sie z tego wykluje, ovia mówi ze jeszcze dni płodne, zobaczymy [emoji1] no właśnie chyba zakupie w końcu, przynajmniej będę wiedzieć co w trawie piszczy [emoji1]

m7a4xuun7rn9jc7g.png

O to fajnie możecie jeszcze podziałać [emoji16] u mnie juz po płodnych.. teraz tylko czekać..
Oo zmieniłaś avatar, w końcu można zobaczyć twoja buźkę [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny u was też tak sypiee?? łooo chyba do jutra nas zasypie, dobrze że mam na popołudnie do pracy
Och, śnieg, też chce! U nas mróz i wiatr, odczuwalna -15 [emoji15] [emoji301]
O to fajnie możecie jeszcze podziałać [emoji16] u mnie juz po płodnych.. teraz tylko czekać..
Oo zmieniłaś avatar, w końcu można zobaczyć twoja buźkę [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wprowadziłam cykl 32 dni i tak mi teraz pokazuje. W sumie to chyba nawet ma rację, może za wcześnie dzialalismy poprzednio ze się nie udawało... [emoji28] a tam popatrzeć, nie radzę [emoji1]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
reklama
Cześć:)))) Pamiętacie mnie jeszcze? witam się po przerwie. Czemu mnie nie było? Bo próbowałam wyluzować czy też odpuścić jak to niektórzy mówią. Czy mi się udało? Nie do końca. Pisać nie pisałam ale wchodziłam przynajmniej raz dziennie żeby zobaczyć komu się udało, tak więc kibicowałam Wam cały czas. Zafasolkowanym staraczkom serdeczne gratulacje. Szczególne dla nimiti i Nessi <3
Co u mnie? A no nic ciekawego. Będąc w Pl zrobiłam badania hormonów. Teoretycznie wszystkie w normie. Dostałam receptę na clo żeby wzmocnić owulację i nakupiłam różnych wspomagaczy. Cału arsenał testów owu i ciążowych, dong quai, zioła ojca Sroki, castagnus, folian z Solgara. Tylko nie wiem od czego zacząć terapię. Czy od następnego cyklu spróbować z ziołami i dongiem, czy może walnąć clo... nie wiem co można łączyć a czego nie i trochę boję sie, żebym sobie nie zaszkodziła. Clo jeszcze nigdy nie brałam.
Achhh stęskniłam się za Wami.
Co jeszcze... Muszę się pochwalić, że pierwszy raz mam jakieś postanowienia noworoczne. Rzuciłam palenie i przeszłam na dietę.
Ten cykl raczej zmarnowany bo przytulanki były tylko 2 razy (nie było jak bo u mnie w domu w Pl żadne drzwi się nie zamykają a łóżka trzeszczą :))) a poza tym byliśmy przeziębieni trochę. No nic zobaczymy. Dziś 22 dc.
 
Do góry