reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć:)))) Pamiętacie mnie jeszcze? witam się po przerwie. Czemu mnie nie było? Bo próbowałam wyluzować czy też odpuścić jak to niektórzy mówią. Czy mi się udało? Nie do końca. Pisać nie pisałam ale wchodziłam przynajmniej raz dziennie żeby zobaczyć komu się udało, tak więc kibicowałam Wam cały czas. Zafasolkowanym staraczkom serdeczne gratulacje. Szczególne dla nimiti i Nessi <3
Co u mnie? A no nic ciekawego. Będąc w Pl zrobiłam badania hormonów. Teoretycznie wszystkie w normie. Dostałam receptę na clo żeby wzmocnić owulację i nakupiłam różnych wspomagaczy. Cału arsenał testów owu i ciążowych, dong quai, zioła ojca Sroki, castagnus, folian z Solgara. Tylko nie wiem od czego zacząć terapię. Czy od następnego cyklu spróbować z ziołami i dongiem, czy może walnąć clo... nie wiem co można łączyć a czego nie i trochę boję sie, żebym sobie nie zaszkodziła. Clo jeszcze nigdy nie brałam.
Achhh stęskniłam się za Wami.
Co jeszcze... Muszę się pochwalić, że pierwszy raz mam jakieś postanowienia noworoczne. Rzuciłam palenie i przeszłam na dietę.
Ten cykl raczej zmarnowany bo przytulanki były tylko 2 razy (nie było jak bo u mnie w domu w Pl żadne drzwi się nie zamykają a łóżka trzeszczą :))) a poza tym byliśmy przeziębieni trochę. No nic zobaczymy. Dziś 22 dc.
Pewnie, że pamiętamy! :)
Ja się kompletnie nie znam na tych ziółkach i innych specyfikach, nigdy nie zażywałam.. zaraz dziewczyny pewnie dadzą Ci jakieś wskazówki. Powodzenia! :)
A! gratuluję postanowień noworocznych! ;)
 
reklama
Cześć:)))) Pamiętacie mnie jeszcze? witam się po przerwie. Czemu mnie nie było? Bo próbowałam wyluzować czy też odpuścić jak to niektórzy mówią. Czy mi się udało? Nie do końca. Pisać nie pisałam ale wchodziłam przynajmniej raz dziennie żeby zobaczyć komu się udało, tak więc kibicowałam Wam cały czas. Zafasolkowanym staraczkom serdeczne gratulacje. Szczególne dla nimiti i Nessi <3
Co u mnie? A no nic ciekawego. Będąc w Pl zrobiłam badania hormonów. Teoretycznie wszystkie w normie. Dostałam receptę na clo żeby wzmocnić owulację i nakupiłam różnych wspomagaczy. Cału arsenał testów owu i ciążowych, dong quai, zioła ojca Sroki, castagnus, folian z Solgara. Tylko nie wiem od czego zacząć terapię. Czy od następnego cyklu spróbować z ziołami i dongiem, czy może walnąć clo... nie wiem co można łączyć a czego nie i trochę boję sie, żebym sobie nie zaszkodziła. Clo jeszcze nigdy nie brałam.
Achhh stęskniłam się za Wami.
Co jeszcze... Muszę się pochwalić, że pierwszy raz mam jakieś postanowienia noworoczne. Rzuciłam palenie i przeszłam na dietę.
Ten cykl raczej zmarnowany bo przytulanki były tylko 2 razy (nie było jak bo u mnie w domu w Pl żadne drzwi się nie zamykają a łóżka trzeszczą :))) a poza tym byliśmy przeziębieni trochę. No nic zobaczymy. Dziś 22 dc.
Super że jesteś!! [emoji41] 22 dzień to juz niedlugo [emoji1] u mnie dziś 25 na 27 [emoji16]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siwa, fajnie cię znowu widzieć! [emoji173] co do ziołek nie pomogę, ale może spark? Ona coś tam chyba z nimi działa [emoji1]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Cześć:)))) Pamiętacie mnie jeszcze? witam się po przerwie. Czemu mnie nie było? Bo próbowałam wyluzować czy też odpuścić jak to niektórzy mówią. Czy mi się udało? Nie do końca. Pisać nie pisałam ale wchodziłam przynajmniej raz dziennie żeby zobaczyć komu się udało, tak więc kibicowałam Wam cały czas. Zafasolkowanym staraczkom serdeczne gratulacje. Szczególne dla nimiti i Nessi <3
Co u mnie? A no nic ciekawego. Będąc w Pl zrobiłam badania hormonów. Teoretycznie wszystkie w normie. Dostałam receptę na clo żeby wzmocnić owulację i nakupiłam różnych wspomagaczy. Cału arsenał testów owu i ciążowych, dong quai, zioła ojca Sroki, castagnus, folian z Solgara. Tylko nie wiem od czego zacząć terapię. Czy od następnego cyklu spróbować z ziołami i dongiem, czy może walnąć clo... nie wiem co można łączyć a czego nie i trochę boję sie, żebym sobie nie zaszkodziła. Clo jeszcze nigdy nie brałam.
Achhh stęskniłam się za Wami.
Co jeszcze... Muszę się pochwalić, że pierwszy raz mam jakieś postanowienia noworoczne. Rzuciłam palenie i przeszłam na dietę.
Ten cykl raczej zmarnowany bo przytulanki były tylko 2 razy (nie było jak bo u mnie w domu w Pl żadne drzwi się nie zamykają a łóżka trzeszczą :))) a poza tym byliśmy przeziębieni trochę. No nic zobaczymy. Dziś 22 dc.
Hej siwa fajnie że wróciłaś !! W kupie raźniej nie :) clo fajnie wspomaga ja dzięki clo w 1 cyklu z synem zaszłam a reszty nie znam :/ ale bodajże Spark ma duże doświadczenie w ziołach :)

Eh ja.mam 37.6 gorączki bosko :/ jutro idę na betę. Trzymajcie kciuki za przyrost ! Stresuje się strasznie tą chorobą
 
Jak zaskoczy to będzie chyba jakieś niepokalane poczęcie [emoji23] dzisiaj może co podzialamy, ale czy coś sie z tego wykluje, ovia mówi ze jeszcze dni płodne, zobaczymy [emoji1] no właśnie chyba zakupie w końcu, przynajmniej będę wiedzieć co w trawie piszczy [emoji1]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
no, teraz to Cię nawet zobaczyć mogę...
Witam po przerwie - dziś cały dzień porządki i niańczenie 3 smarkatków - mój mąż dołączył do dzieci... wiecie jak jest ze smarkającym facetem - testament pisze i błaga, żeby go dobić... a ja padam na pysk - @ się rozkręciła, wyjątkowo zjadliwa, potop, brzuch boli jak cholera - ogółem bosko... nawet na siłownię dziś nie poszłam, choć normalnie nie odpuszczam.
Witam nowe staraczki i przepraszam, że nie odpisuję indywidualnie, ale wylogowało mnie z bb i cytaty mi wcięło...
 
reklama
no, teraz to Cię nawet zobaczyć mogę...
Witam po przerwie - dziś cały dzień porządki i niańczenie 3 smarkatków - mój mąż dołączył do dzieci... wiecie jak jest ze smarkającym facetem - testament pisze i błaga, żeby go dobić... a ja padam na pysk - @ się rozkręciła, wyjątkowo zjadliwa, potop, brzuch boli jak cholera - ogółem bosko... nawet na siłownię dziś nie poszłam, choć normalnie nie odpuszczam.
Witam nowe staraczki i przepraszam, że nie odpisuję indywidualnie, ale wylogowało mnie z bb i cytaty mi wcięło...
dobij go, po co ma sie meczyc :D
 
Do góry