reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczęta dołączę się bo też się staramy. Krótko o mnie... byłam już w ciąży niestety synek był bardzo chory i umarł w 5 mcu ciąży... okazała się że mąż ma problemy genetyczne i mamy 50 % szans na zdrowe Bobo. ale staramy się naturalnie. okres miałam 3.01 a cykle 29 dniowe więc ok 15-18 ciężka praca nas czeka:) i nadmiernie że podeszłym do in vitro i mamy jednego mrozaczka ale przeraża mnie instytucja nastawiona tylko na kasę.
Trzymam kciuki za ciebie witaj u nas
 
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było [emoji14]
Wczoraj dostałam zastrzyk z pregnylu i starania w toku :D
Śluz mnie zalewa i cały czas mam chcicę :O Normalnie aż sama siebie nie poznaje. Pęcherzyki miałam dwa gotowe do pęknięcia.
Jakby się teraz mi udało to bym miała cudowny prezent na 28 urodziny, bo termin miałabym na październik, a urodzinki mam 14 października [emoji14]

Endo trochę kulało, ale mąż zrobił mi zapas czerwonego wina. Kupił Kwasy omega3 i działamy :)
Lui powodzenia ! ;)

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
dobij go, po co ma sie meczyc :D
Nie mogę - potrzebny jeszcze.... przecież na ostatnie dziecko zastępstwa nie będę szukać, nie? to się nie opłaca... zanim to się nauczy tego, co trzeba, przystosuje, ogarnie, przyzwyczai do fochów księżniczki to wieki miną... a mój już oswojony... można by powiedzieć, że udomowiony prawie...

Jak ja Cię rozumiem Aniu ;) mI się też nie chcę. U mnie libido równe jest 0 nie wiem nie ma na to jakiś leków? Bo to nienormalne :-D
Jak się tak dobrze rozejrzeć to są... ale nie próbowałam...jeszcze
 
Do góry