reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@marc co lekarz to inna opinia :(

@M2b pochwal się [emoji5]

@Spark płace 250 zł i chodzę co dwa dni aż do potwierdzenia owulacji, dodam ze przy użyciu pregnylu bo niestety same nie pękają. Sama się dziwiłam dlaczego tak wcześnie mi kazała przyjść bo zwykle zaczynałam w 10 12 dc a tu 8 ale powiedziała ze jestem po ronieniu i niewiadomo jak cykl będzie wyglądał i chce mnie mieć pod obserwacja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam takie pytanie wy to wiecie wszystko a ja tak mało się znam chodzi mi o to ze dziś mam 11 dc i mam sluz przezroczysty jak kisiel ale zabarwiony jakby krwią i teraz mi powiedzcie czy to znaczy że za kilka dni będzie owulacja czy ze już blisko czy jak?wczoraj dzialalismy z mężem i niewiem czy znowu dziś działać czy już nie?licząc ze metoda na dziewczynkę jest prawdziwa to czy za 2 dni już nie będzie za późno?sorki dziewczyny za takie głupie pytania ale kto pyta nie błądzi ;)
 
Bezsensowne zamieszanie się zrobiło z tymi tabelkami ... :)

Lanvin ja też tą od Alexandy pouzupelniac umiałam, chodzi o to, że nie do końca zrozumiałam jak zrobić żeby samo się filtrowały daty @ i zrezygnowałam[emoji14]

Ah ah cóż za problemy my mamy[emoji14]
Arrow może jeszcze się pojawią? Który dc przypomnij? I kiedy kolejny monitoring? :)
Ale one się filtrują same, jak ktoś ma termin @ na dzisiaj, to wyświetla się na czerwono automatycznie :-) Ja to mogę robić, najwyżej będę w pracy ogarniać w wolnej chwili, ale niech chociaż jedna lub dwie osoby też to robią :-) no i niech mi ktoś powie jak tą tabelkę tu wkleić w taki sposób, jak robiła to @Aleksandrax :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
I wcześniej były to zwykle ze 3 wizyty Mac a tu chyba się zapowiada więcej.ciekawe czy mnie policzy za dodatkowe usg.. biedny mój portfel [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej

Siwa no pewnie ze się cieszyć!!! :).

Paraplu w szoku jestem.... Może faktycznie za wcześnie.

@ wredna dzisiaj ma być, tylko dojść nie może co chwila latam bo mam wrażenie że to już.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Może nie przyjdzie :-) testowalas, czy nie?

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Opisując Lanvin jak wkleić tabelkę, zrobiłam obraz niebieskiej części, więc wam wklejam.
Jakby był z tym problem to mogę raz na kilka dni wejść i ją wkleić (to nadążanie za wpisami i pilnowanie dat @ mnie przerosło ostatnio)

staraczki.png
 

Załączniki

  • staraczki.png
    staraczki.png
    50,3 KB · Wyświetleń: 347
Przepraszam was dziewczyny jeśli któraś uważa mnie za jakąś durną przez to ze chce córeczki i tak planuje a wy się długo staracie I dla was mało ważne czy chłopiec czy dziewczynka poprostu żeby było.ja mam już dwóch chłopaków i bardzo chciałabym córeczkę ale szanuje wasze uczucia dlatego niechce żebyście mnie źle odbieramy.
 
reklama
Przepraszam was dziewczyny jeśli któraś uważa mnie za jakąś durną przez to ze chce córeczki i tak planuje a wy się długo staracie I dla was mało ważne czy chłopiec czy dziewczynka poprostu żeby było.ja mam już dwóch chłopaków i bardzo chciałabym córeczkę ale szanuje wasze uczucia dlatego niechce żebyście mnie źle odbieramy.

Judytka no co Ty, po co sie tlumaczysz? :) marzyc i planowac zawsze mozna i nikomu nic do tego. A czy sie uda to czas pokaze. Mi tez sie marzy corka na poczatek ;) Jak bedzie corka to super, jak nie to tez super :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry