reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam jeszcze do was pytanko??? z pierwszym synem zaszlam w ciaze w 17 dniu cyklu.(podczas gdy poprzedni cykl trwal 34 dni ), a z drugim synem przy 30 dniowych cyklach zaszlam w ciaze w 14 dniu. i sama nie wiem jaka metode teraz obrac moze zaczne zaraz po miesiaczce co drugi dzien?? Doswiadczone dziewczyny jak myslicie podpowiedzcie cos??
 
reklama
Naprawdę Elena jestem w szoku ze tyle córeczek tutaj! Oczywiscie nastawia to pozytywnie do staranek.
Arya jejciu co tam 10 kg! To jest nic. Ja w pierwszej 14 a teraz ej 20 kg to był szok. Ale odrazu wszystko mi poszło tyle dobrze! A jaka masz różnice miedzy dziecmi?
Antonia trzymam kciuki moze sie uda.
Andzelisia ja biorę Vitex dwa razy dziennie, do tego trochę wapna, magnezu i kwas foliowy. Mężowi daje lukrecję do 14 dc a pozniej szyszki chmielu, kwas foliowy, magnez, wapno i wit C. Nie jem śniadań i 2-3 posiłki dziennie bez podjadania


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Między pierwszym a drugim synem 15 lat, i teraz będzie 2 lata między maluchami[emoji3]

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Arya te 2 lata różnicy super. Tez wlasnie tak chce [emoji4]
Andzelisia z ta suplementacja to sama nie jestem przekonana czy pomaga. Jedynie wlasnie o te hormony mi chodzi u męża zeby ten testosteron zmniejszyć ale to tez nie daje dużych dawek tylko tyle co na opakowaniu bo badań nie robił. A Vitex to ma uregulować hormony, estrogen i progesteron. Mi głównie chodzi o cykl bo karmie piersią i jeszcze mam to zaburzone a to podobno pomaga. Saw palmetto bym brała ale tez ze względu na kp nie moge. A od Ciebie zależy. Niby wszędzie pisze zeby brać min te 6 tyg. Ale czy po tym czasie pomaga czy dłużej trzeba stosować to sama nie wiem. Ja mam zamiar 10 tygodni brać i wtedy sie starac. Spróbuje nic nie przedawkuje wiec zaszkodzić myśle nie zaszkodzi a moze pomoże. Bo u mnie to same chłopcy w rodzinie, tylko bratu jedna córka sie udała dlatego sie nastawiam i tak na chłopca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka gratulacje! Wspaniała wiadomość.
Również Katja gratulacje przede wszystkim ZDROWEJ córeczki.
Ale fajnie, że tyle dziewczynek w tym roku się pojawi.
Ja właśnie wróciłam od mężusia z Italii, ale chyba nic nie przywiozłam he he
 
Co do staranek to ja osobiście nie wierze w odstęp bo mam najmłodszego syna z 4 dni przed owu przy sexie co drugi dzien i to bym odradzała. Zależy czy "ci sie spieszy". Abstynencja wiecej niż 7 dni bym próbowała. A jak nie wyjdzie to co 4 dzien staranka zaraz po @. Napewno nie co drugi (bardzo chłopczykowo) ewentualnie codziennie aby troszke osłabić nasienie. Zależy czy wiesz dokładnie kiedy owu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam Wasze obserwacje i rady, zawsze coś nowego wpadnie :) Kto wie może jakiś czynnik rzeczywiście przechyli szalę i będzie córeczka kiedyś...;)
 
reklama
No niestety Imama taki pech że compek cały czas zielone pokazywał, ale chociaż można było poszaleć dowoli :) Ale od poniedziałku dieta, ćwiczenia a następna okazja dopiero w kwietniu:(
Powodzenia dla Ciebie, Antoni i reszty staraczek :)
 
Do góry