reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maziajka ja to mam taki bałagan w zdjęciach ze raczej tego nie znajdę.
Moj maly pierwszy raz w skoczku dzisiaj i tak skacze ze wszyscy popłakani [emoji23]
Kumpela teraz była na monitoringu i ma trzy pecherzyki 17, 22 i 27 mm. Ma problem zajść w ciąże, teraz dostała clomid i wlasnie dzisiaj monitoring. I sie zastanawiamy czy z tego trojaczki moga byc?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo ja bym sie starala pewnie.pewnie.jutro juz beta bedzie 0.

Imama no moga byc na staraczkach jest dziewczyna ktora miala.identyczna sytuacje tez clo tez 3 pecherzyki i jest w ciazy z blizniakami.

010igov35ye70zfx.png
 
Dziewczynki doradźcie, jestem po usg i owu będę miała poniedziałek/wtorek bo ciężko określić jakiej wielkości pęcherzyki pękają. Więc obstawiam poniedziałek wieczorem ( to będzie 11 dc i tak też owu wyznaczał mi wykres w dwóch poprzednich cyklach. I teraz mam dylemat czy działać dziś wieczorem, czy jutro z samego rana :( Co byście zrobiły na moim miejscu?
 
Dziewczynki doradźcie, jestem po usg i owu będę miała poniedziałek/wtorek bo ciężko określić jakiej wielkości pęcherzyki pękają. Więc obstawiam poniedziałek wieczorem ( to będzie 11 dc i tak też owu wyznaczał mi wykres w dwóch poprzednich cyklach. I teraz mam dylemat czy działać dziś wieczorem, czy jutro z samego rana :( Co byście zrobiły na moim miejscu?
JA ale powtarzam JA wierzę w odstęp jako tako :-) więc JA bym.działała jutro ,akurat wyjdzie 2 dni przed owu. Ale myślę że Ty sama samiusienka musisz wybrać którą chcesz,,metodę,,

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ajlak ja to dziennie bym sie starala a przed dzisiejszym staraniem oslabila plemniki czyli pozbyla sie starych potem kapiel goraca a potem seks.I powtarzalabym dziennie do srody.

010igov35ye70zfx.png
 
Dzięki dziewczyny, chyba zadziałam jutro rano zwłaszcza, że się zakwaszam; będzie jakieś 2,5 dnia dodam, że plemniki będą 7 dniowe.

maziajko bałabym się, że trafię w owu ze świezymi, męskimi plemnikami ( ja z codziennych starań przed ovu mam syna). Napisałam do Ciebie priv.
 
reklama
Ajlak ja bym z rana nie starała sie. Testosteron jest podwyższony wlasnie rano. Po 17-19 jest wtedy znacznie niższy. Dlatego osobiście bym próbowała wieczorem bo i tak masz z abstynencja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry