reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć wszystkim my walczymy z grypa i najgorzej znosi ja moja malutka nawet karmienie piersią jej nieuchronilo

Miciur-ka gratuluję zdrowego synka niech Ci rośnie przystojniak

Maziajka zgrabny brzuszek

Millo jedni uważają że należy odczekać trochę żeby organizm wrócił hormonalne do siebie inni zachodząodrazu w ciąże i jest ok Ja zaszłam po niecałych 3 miesiącach od pierwszego poronienia i straciłam drugie ale czy to miało wpływ nie wiem po pierwszym też się oczyściłam sama lekarz mówił że można się starać jak dostanę pierwsza miesiączkę nie licząc krwawienia po poronieniu
 
reklama
Majorcia u nas to raczej nie staranie bo dzis dopiero 13dc a ja mam pozniej owulacje.Stęsknilismy sie za soba bo z delegacji na weekend wrocil:)

Antonia no tak mi sie smutno zrobilo ze zas się musimy starac..ze nie jestem juz w ciazy..emocje wziely gorę:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo tez to przechodzilam po biochemicznej ....starania jednak sa bardzo ciezkie,..

010igov35ye70zfx.png
 
Maziajko no wlasnie:(

Dziewczyny mysle ze maz moze miec wysoki testosteron bo duzo cwiczy i rosna Mu wlosy na plecach:p czy saw palmetto bedzie dobre Waszym zdaniem jak sobie podje?:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo saw palmetto to chyba nie dla facetów to raczej ty jak cos powinnaś brać. Lukrecja albo te szyszki chmielu jak ma nadciśnienie. Podobno te odżywki( gdzies czytałam) jak facet bierze to tez podwyższają. Moj to te owłosiony tylko na głowie mu nie rosną hehe
Majorcia moj mały ominął grypy żołądkowe ale w sylwestra kaszel złapał i nie obyło sie bez antybiotyku wiec tez kp nie pomogło.
Ajlak i jak strategia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
wiecie co ale znam naprawde dużo facetów gdzie są dość mocno owłosieni a mają córki :) więc nie wiem czy te włosy na ciele tak przesądzają o płodzeniu synów :p
 
imama były starania :) wieczorem nie mogłabym bo wyjeżdżamy

millo a mąż badał testosteron?ja też znam owłosionych facetów i mają córki
 
reklama
Ajlak nie badal i nie ma jak..wraca tylko na weekendy:(a w Hollandi nie zrobi.

Ja biore ten saw palmetto ale chyba zaluje ze nie jednak dalej castagnusa bo po nim mialam ph 4,5 a po saw mi sie nie zmienia i mam 5,5

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry