reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy mamusiowe

reklama
Ja naraziw nie kupuje nic. Pewnie gdzies kolo 7 miesiaca. Ale duzo ciuchow bede tez miala od bratowej, bo u mnie tak sie zostawia jak sa w dobrym stanie. A jak juz bede kupowac to neutralne kolory, bo nie chce znac plci.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ostatnia edycja:
Ja wszystko kupiłam w 8 miesiącu łącznie z wózkiem który mąż odebrał po porodzie łóżeczku tez czekało miesiąc przed porodem... słyszałam że nie warto zapraszać a jakby coś poszło nie tak co potem z tym robić wszystko będzie przypominało nasze malenstwo
 
Sądze ze lepiej rozłożyć to finansowao chyba że kogoś stać kupić wszystko w 1-2 msc. Myśle ze od 4 msc mozna spokojnie zaczynać bo wczesniej chyba i tak nikt o tym nie myśli - praca itp.
Gdyby kazdy bał sie robic wyprawke to nikt by w ciaze nie zachodził. nie wyobrazam sobie cała ciaze nic nie kupic sobie czy dziecku i myslec ciągle ze bedzie cos nie tak.
 
Ja większość rzeczy mam po starszych synach więc pewnie nie poszaleje z wami zakupowo. Łóżeczko, wózek, bujaczek , mata edukacyjna, fotelik samochodowy. Jedyna moja nadzieja w tym że może tym razem będzie dziewczynka to zaszaleje z ubrankami. U nas w rodzinie same chłopaki, tylko jedna dziewczynka u szwagierki ale ma już 8 lat i ona chyba większość rzeczy po niej już komuś wydała. Czekam do prenatalnych i może coś się dowiem. Ale zakupy to pewnie latem będę robić. Do czerwca chciałabym pracować więc nie będę miała głowy. No chyba że pójdę wcześniej na zwolnienie.
 
A tak z zakupów dla mam zamawiała któraś jeansy ciazowe z Allegro? Są różne za ok 60zl zastanawiam się czy s będą ok...

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
ja jeszcze nic nie kupuję, troszkę za wcześnie, będę myślę pod koniec ciąży jak już wszystko po rodzinie zbiorę. Wychodzi na to, że mam wszystko poza wózkiem :D
No, pewnie mata edukacyjna, bujaczek, ale to rzeczy takie na chwilkę później więc pewnie się kupi po porodzie...
 
reklama
Do góry