reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dopiero dolaczylam do tego forum. Wiec witam wszystkie mamusie z Uk. Ja właśnie zakupiłam venicci.. musze poeiedziec ze jest bardzo solidnie wykonany. Niestety nie wiem jak będzie się sprawował bo termin mam na marzec. Taki tylko szary.
1486510646-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na polowe kwietnia;)
Jak samopoczucie?chlopiec czy dziewczynka?
b8a5effc1fe0876ee5090de1adc53450.jpg
dokupilismy rozowy fotelik bo byla promocja i w ten sposob mamy dwa foteliki do auta ;), bialy i rozowy ,recenzje venicci sa bardzo ,dobre tez mysle ze sie sprawdzi;)))
A to moj
a577d30c00fb60056ea58afb62a67d40.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na polowe kwietnia;)
Jak samopoczucie?chlopiec czy dziewczynka?
b8a5effc1fe0876ee5090de1adc53450.jpg
dokupilismy rozowy fotelik bo byla promocja i w ten sposob mamy dwa foteliki do auta ;), bialy i rozowy ,recenzje venicci sa bardzo ,dobre tez mysle ze sie sprawdzi;)))
A to moj
a577d30c00fb60056ea58afb62a67d40.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chlopczyk Oliver [emoji170] już nie mogę się doczekać. A nie boisz że że będzie się brudzil? Ja że względu na to wzięłam szary. Ale biały jest piękny [emoji7]Ja zauważyłam ten wózek jak byłam na zakupach.. jakaś dziewczyna miała II tak zauważyłam że duże koła pompowane rama wygląda solidnie.. latalam za nią po sklepie żeby zobaczyć markę hah[emoji23][emoji23] [emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chlopczyk Oliver [emoji170] już nie mogę się doczekać. A nie boisz że że będzie się brudzil? Ja że względu na to wzięłam szary. Ale biały jest piękny [emoji7]Ja zauważyłam ten wózek jak byłam na zakupach.. jakaś dziewczyna miała II tak zauważyłam że duże koła pompowane rama wygląda solidnie.. latalam za nią po sklepie żeby zobaczyć markę hah[emoji23][emoji23] [emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak te kola najlepsze
Venicci bardzo szybko mozna sciagnsc obudowe i wyprac i znow zolozyc,sama sprawdz ;)) wypiore i JuZ ;) a bialo czarny od wiekow mi sie podobal ,moj ciuch najlepszy to bialo czarny zestaw i stol w salone tez bialo czarny ,wiekszosc wszustkiego mam bialo czarne [emoji104]
To moj venicci caly rozebrany aby Sie nie kurzylo,planowane ubranie go za msc to bedzue moj 36 Tydz
cef6d1e14f7ed7b353e22e3bd05828ef.jpg


To moje rzeczy widzisz koffam kolor bialo czarny ogolnie stad tez wozek bialo czarny [emoji104]
be96be511a48d53dd7918477094b10fc.jpg
6f83c0138859176e52837f5eca03f294.jpg


Widze nie spisz jak ja ;), masakra JuZ od 5:30 brak snu u nas ;///za to zapewne znow po obiedzie drzemka do wieczora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak zawsze spalam od 23.30-5.30 rano. Od kad jestem w ciąży jeszcze +2h w ciagu dnia. Ale skończyłam pracę w tym tyg i jestem oficjalnie na macierzyńskim i jakoś wyspana się czuje ale głodna już. [emoji23][emoji6]
Mały do tego mi czkawke w brzuszku łapie non stop.. wczoraj chyba z godzinę go meczyla do 1 w nocy.. I oo.. nie śpię [emoji16]

Edit. U mnie dzisiaj dokładnie 30dni do porodu [emoji16] [emoji15] [emoji7]
 
Ja tak zawsze spalam od 23.30-5.30 rano. Od kad jestem w ciąży jeszcze +2h w ciagu dnia. Ale skończyłam pracę w tym tyg i jestem oficjalnie na macierzyńskim i jakoś wyspana się czuje ale głodna już. [emoji23][emoji6]
Mały do tego mi czkawke w brzuszku łapie non stop.. wczoraj chyba z godzinę go meczyla do 1 w nocy.. I oo.. nie śpię [emoji16]

Edit. U mnie dzisiaj dokładnie 30dni do porodu [emoji16] [emoji15] [emoji7]

Ja dokladnie Tydz temu Z skonczylam prace .dzus dokl 30t5dni ,mnie zgaga budzi no i fakt pracujac zawsze I wstajac o 7 to mi Sue tez JuZ nie chce spac z rana ,czasem budze sie o 9:30 gora Ale czesciej wczesnie rano

Dawaj znac co z wami ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak zawsze spalam od 23.30-5.30 rano. Od kad jestem w ciąży jeszcze +2h w ciagu dnia. Ale skończyłam pracę w tym tyg i jestem oficjalnie na macierzyńskim i jakoś wyspana się czuje ale głodna już. [emoji23][emoji6]
Mały do tego mi czkawke w brzuszku łapie non stop.. wczoraj chyba z godzinę go meczyla do 1 w nocy.. I oo.. nie śpię [emoji16]

Edit. U mnie dzisiaj dokładnie 30dni do porodu [emoji16] [emoji15] [emoji7]

Wszy ok? Ja jutro scan I poczatek 8 msca ;)
Dziewczyny a tych spiochow to ile trzeba brac ,?jskie najlepsze cremy di pupy i do twarzy dziecka ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
On jest pod taką nazwą na UK ale ta firma co go orginalnie robi, chyba na B jest.

Zaczęłam szyć, robię pierdolki dla małej.
Leci..ciaaagnie mi się dziewczyny potwornie. Zaś mam nismie łożysko ale mam już datę cc na 13.06.
Syn chorował a teraz czekam na papiery, by dowiedzieć się do której szkoły cor idzie.
W 25 mamy scan, potem w 28 i 32 juz szpitalne,

Peugotka slicznyy pokoik, bardzo mi się podoba.
 
Ciuszków kupuje tylko 0-3 tak samo w poprzednich ciazach. Nie kuouje bkuzeczek, same body spiochy pajace i trochę wyjściowych welurkowych czy sztruksowych. Wszystko minimum 10 sztuk.
Flanelki szyję sama, rożek, kocyki, przescieradelka. Wombie mam, otulacze tez.
Zależy jakie kremy bo moje dzieci są alergiczne i na początek welede kuoowalam. Bardzo fajna, aveeno tez ekstra. Do pupy to ja smarowalam zwykłym linomagiem czy alantanem z najzwyklejszych a jak na odparzenia to ja lubię i tu nie pamiętam nazwy. Coś na M w żółtym opakowaniu, Mela coś musze sprawdzić. Coś jak tormentiol ale bez tego złego składnika,


Jak po scanie??
 
32t0d Nicole ma 1890 i tez mAm lozysko low czyli cc Ale dokladnie dokladnie powiedza 16/3 nastepny scanie
Jutro kupuje cala apteczke
Chodzi mi ile do szpitala brac Po ile par i jakie body ? Pajacykow ile ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zależy ile będziesz leżeć. Ja wyszłam na następny dzień po cc. I użyłam w okresie baardzo ciepłym 2 sztuki. Body krótkie i na to pajacyk. Jak się urodził syn to opatulily go pieluchami tylko. Ja kapalam się na następny dzień i wtedy przebralam się w swoją pizamke. Niemwiele musiałam mieć, nawet podkłady dostawałam, wszystko.
Może weź ze 4 body krótkie plus 3pajacyki i 2 body długie. Ale to i tak sporo. Body bralabym więcej, bo jak smolka pójdzie i się obsra to głównie boki bodziakow. Nie bierz wiec za ladniutkich jako te pierwsze.
Od razu otulacz miałam ze sobą ten swadlingowy.

U mnje to już drugi raz takie łożysko i jestem z dwoma bliznami po cc, każda cc jest zagrożeniem przy takim lozysku, że się wrosnie i stracę macice. Z synem dopiero w 36 uniosła się tak, że okazało się, że jest Oki ale i tak cięcie w innym miejscu musiałam mieć, stad dwie blizny.

Zazdroszczę, że to już tyle och :)
 
Do góry