reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ale masz super stolik! Bardzo mi się podoba.

Zakupy.. Kupa czasu przede mną ale rozkladam wszystko w czasie bo chce konkretne rzeczy dokupić, mam trochę po córeczce i po synie.

Wózek mam Cybexa, tylko fotdlik musze dokupić. Wrzucę zdjęcie. Mam jeszcze wozek z Nuny.
Łóżeczko z dodatkowym materacem mam, karuzele, nianke z kamerą. Mam ogulacze typu wombie. Wiem co mi się przyda a co nie, wręcz mam listę gotowych rzeczy.
Nietanie niektóre, wiec nie będę naraz kupować.
U nas wypasione drewniane łóżeczko i tak było do dupy. Kupiłam amerykańska ekstra pościel a mlody zrywal,ochfaniacze. Mamy turystyczne ale pozadne, z wbudowanym chowanym przewijakiem. I wysokie materac. Dex jak mial 17m przeniósł się już na dorosłe łóżeczko w kształcie auta, nie lubię tych rosnących.
Na pewno kupuje inny fotelik do karmienia z fotelikiem na gorze, criba, monitor oddechu, bujaczek z bb, kosz z tt, foczka etc.
Tu cześć zdjęć, plus mój wozek z lozeczkiem tylko fotelik i gondole do niego.

GL_Balios_M_A_cropped_Blog.jpg
4499557.jpg
IMG_3768-1024x682.jpg
IMG_3768-1024x682.jpg
500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg
 

Załączniki

  • GL_Balios_M_A_cropped_Blog.jpg
    GL_Balios_M_A_cropped_Blog.jpg
    653,4 KB · Wyświetleń: 557
  • 4499557.jpg
    4499557.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 526
  • IMG_3768-1024x682.jpg
    IMG_3768-1024x682.jpg
    125,8 KB · Wyświetleń: 533
  • 500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg
    500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 520
reklama
A to reszta:

Illusion_Capri_LeftAngle_StorageOnLeft_ChangerOut_cc_cs.jpg
full.jpg
nomi_by_evomove_keyvisual_alder_en.png
orig-blue-moon(1).jpg
SwaddleMeHeader.jpg
 

Załączniki

  • Illusion_Capri_LeftAngle_StorageOnLeft_ChangerOut_cc_cs.jpg
    Illusion_Capri_LeftAngle_StorageOnLeft_ChangerOut_cc_cs.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 528
  • full.jpg
    full.jpg
    115,4 KB · Wyświetleń: 591
  • nomi_by_evomove_keyvisual_alder_en.png
    nomi_by_evomove_keyvisual_alder_en.png
    50,7 KB · Wyświetleń: 550
  • orig-blue-moon(1).jpg
    orig-blue-moon(1).jpg
    42 KB · Wyświetleń: 526
  • SwaddleMeHeader.jpg
    SwaddleMeHeader.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 517
bc-balance-soft-3-ways-940.png
Ciuszki kuouje głównie z popa i joulesa ale roznie to bywa.
Butle na pewno z dr Browna. Kosz z tt. Kurde.. Dużo tego będzie..


Ania polecam Ci kupienie dobrego używanego wózka. Nie kupuj pl wózków.. Te tako etc są do niczego. Tu laski wymieniają wózki często.. Sama kuoikam cybexa jako 6 i juz zostało.. Dużo używanego można kupić super. Popatrz na allegro.

Jedynie fotelik musi być pod auto, nigdy pod wozek. I zawsze z atestem ale nie tym byle jakiś ale po testach. Wiec wszystkie foteliki do wózków są kieoskie.. Tylko te dobre muszą pasować w wozek.


Kupcie sobie tetry dużo, flaneli nie trzeba aż tak. Do tego miś z szumiacym serduchem.


Dziś na scanie wyszło, że będzie coreczka :)


Aaa Zapomnialam bujaczek.

Polecam jeszcze nosidla. Mam Bondolino, albo Tula jest ekstra i chusty ale lepsze są tkane niż elastycznd.
Broń Boże nosidla wieszadla typu babybjorn czy mothery.

I tak można wymieniać i wymieniać. To samo teraz mamy na naszym wątku :)
 

Załączniki

  • bc-balance-soft-3-ways-940.png
    bc-balance-soft-3-ways-940.png
    52,9 KB · Wyświetleń: 544
Ostatnia edycja:
Wózek to głównie maz wybrał i kupił przez internet w amazon i kupił 2w1...ja chciałam używamy trzykołowiec ale stwierdził ze mały będzie mieć nowy wózek...łóżeczko mi dziś kurier przywiezie...ale tez powoli kupuje wszystko bo finansowo byśmy nie wyrobili
 
My zmienialismy wózek często bo ciągle coś mi nie pasowało, część miałam używanych i dobrze na tym wyszłam bo kasy bym straciła za dużo. Z reguły nie da się kupić jednego wózka od początku do końca.. I spacerówka potem też dochodzi lekka dodatkową.

Fajnie Wam juz tak daleko, jak się czujecie??
 
Peugeotka lilith ma racje co do wozka. Ja tez kupilam 2in1 i zmienilam na spacerowke normalna joie jak mala juz ladnie siedziala. Zawsze cos ci sie nie bedzie podobac a po czasie sie poprostu znudzi. Bo my kobiety juz takie jestesmy ze lubimu cos nowego tym bardziej dla dzieci. I mnie taj jak lilith cos nie pasowalo po czasie. Ale to twoje pierwsze dziecko wiec sama sie przejonasz:)
 
Hejka
Ale mysmy za ten wozek zaplscili 600£ [emoji30][emoji30][emoji16].sadze ze do 4 lat nam posluzy ,mam nadzieje ,narazie ciesze sue okiem na niego i nie moge doczekac Sue kwietnia kiedy go bede uzywac,spacerowka tez ok w venicci u malo wazy calosc niecale 10 kg to wazne bo wciaz w domu siedziec nie bede a skladac I rozkladsc szybko I nie ciezko to venicci tez ma ,

Teraz jeszcze szukamy mebelkow i Po usg szalenstwa ubranek kupowac prac ;) Ale wy JuZ to wiecie dla mnie to nowosc ,1 moje dzidzi ;)

Pozdrowki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry