reklama

Ciężarne na Wyspach

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Ale masz super stolik! Bardzo mi się podoba.

Zakupy.. Kupa czasu przede mną ale rozkladam wszystko w czasie bo chce konkretne rzeczy dokupić, mam trochę po córeczce i po synie.

Wózek mam Cybexa, tylko fotdlik musze dokupić. Wrzucę zdjęcie. Mam jeszcze wozek z Nuny.
Łóżeczko z dodatkowym materacem mam, karuzele, nianke z kamerą. Mam ogulacze typu wombie. Wiem co mi się przyda a co nie, wręcz mam listę gotowych rzeczy.
Nietanie niektóre, wiec nie będę naraz kupować.
U nas wypasione drewniane łóżeczko i tak było do dupy. Kupiłam amerykańska ekstra pościel a mlody zrywal,ochfaniacze. Mamy turystyczne ale pozadne, z wbudowanym chowanym przewijakiem. I wysokie materac. Dex jak mial 17m przeniósł się już na dorosłe łóżeczko w kształcie auta, nie lubię tych rosnących.
Na pewno kupuje inny fotelik do karmienia z fotelikiem na gorze, criba, monitor oddechu, bujaczek z bb, kosz z tt, foczka etc.
Tu cześć zdjęć, plus mój wozek z lozeczkiem tylko fotelik i gondole do niego.

GL_Balios_M_A_cropped_Blog.jpg
4499557.jpg
IMG_3768-1024x682.jpg
IMG_3768-1024x682.jpg
500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg

Załączniki

reklama

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
bc-balance-soft-3-ways-940.png
Ciuszki kuouje głównie z popa i joulesa ale roznie to bywa.
Butle na pewno z dr Browna. Kosz z tt. Kurde.. Dużo tego będzie..

Ania polecam Ci kupienie dobrego używanego wózka. Nie kupuj pl wózków.. Te tako etc są do niczego. Tu laski wymieniają wózki często.. Sama kuoikam cybexa jako 6 i juz zostało.. Dużo używanego można kupić super. Popatrz na allegro.

Jedynie fotelik musi być pod auto, nigdy pod wozek. I zawsze z atestem ale nie tym byle jakiś ale po testach. Wiec wszystkie foteliki do wózków są kieoskie.. Tylko te dobre muszą pasować w wozek.

Kupcie sobie tetry dużo, flaneli nie trzeba aż tak. Do tego miś z szumiacym serduchem.

Dziś na scanie wyszło, że będzie coreczka :)

Aaa Zapomnialam bujaczek.

Polecam jeszcze nosidla. Mam Bondolino, albo Tula jest ekstra i chusty ale lepsze są tkane niż elastycznd.
Broń Boże nosidla wieszadla typu babybjorn czy mothery.

I tak można wymieniać i wymieniać. To samo teraz mamy na naszym wątku :)

Załączniki

Ostatnia edycja:

Ania020317

Fanka BB :)
Miasto
Doncaster
Rozwiązania
0
Wózek to głównie maz wybrał i kupił przez internet w amazon i kupił 2w1...ja chciałam używamy trzykołowiec ale stwierdził ze mały będzie mieć nowy wózek...łóżeczko mi dziś kurier przywiezie...ale tez powoli kupuje wszystko bo finansowo byśmy nie wyrobili

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
My zmienialismy wózek często bo ciągle coś mi nie pasowało, część miałam używanych i dobrze na tym wyszłam bo kasy bym straciła za dużo. Z reguły nie da się kupić jednego wózka od początku do końca.. I spacerówka potem też dochodzi lekka dodatkową.

Fajnie Wam juz tak daleko, jak się czujecie??

Peugeotka36

szczesliwa mamusia !!!!
Miasto
De Neuss
Rozwiązania
0
Ale pisze ze wozek od 0-4 lat !!!! Jest spacerowka ,fotelik do auta do roku izofix do 5 lat di auta , gondola na new born wiec czemu mam kupowac COs innego ??

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gosia 25

Fanka BB :)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Peugeotka lilith ma racje co do wozka. Ja tez kupilam 2in1 i zmienilam na spacerowke normalna joie jak mala juz ladnie siedziala. Zawsze cos ci sie nie bedzie podobac a po czasie sie poprostu znudzi. Bo my kobiety juz takie jestesmy ze lubimu cos nowego tym bardziej dla dzieci. I mnie taj jak lilith cos nie pasowalo po czasie. Ale to twoje pierwsze dziecko wiec sama sie przejonasz:)

Peugeotka36

szczesliwa mamusia !!!!
Miasto
De Neuss
Rozwiązania
0
Hejka
Ale mysmy za ten wozek zaplscili 600£ .sadze ze do 4 lat nam posluzy ,mam nadzieje ,narazie ciesze sue okiem na niego i nie moge doczekac Sue kwietnia kiedy go bede uzywac,spacerowka tez ok w venicci u malo wazy calosc niecale 10 kg to wazne bo wciaz w domu siedziec nie bede a skladac I rozkladsc szybko I nie ciezko to venicci tez ma ,

Teraz jeszcze szukamy mebelkow i Po usg szalenstwa ubranek kupowac prac ;) Ale wy JuZ to wiecie dla mnie to nowosc ,1 moje dzidzi ;)

Pozdrowki

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

reklama