reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wrzucam zdjecie chociaz moze malo wyrazne ale czy tylko mi sie wydaje czy 3 ostatnie dni to sa mocniejsze kreski czy tylko byscie z tych testow jedna wytypowaly?
1487585964-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
5od góry teraz masz owu
 
reklama
Wrzucam zdjecie chociaz moze malo wyrazne ale czy tylko mi sie wydaje czy 3 ostatnie dni to sa mocniejsze kreski czy tylko byscie z tych testow jedna wytypowaly?
1487585964-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

5 test najciemniejszy :) czyli owulacja będzie lada chwila


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
@auslanderka
Jak sie czujesz? Kiedy wybierasz sie do lekarza ? Wiesz rozmawialam.z moja kuzynka nie dawno i okazalo się że zaszla w ciążę przed @ ale ja zupelnie nie rozumiem jak to mozliwe skoro ona tez miala @ :errr::errr::errr: a jak poszla do gin kiedy niedostala nastepnej @ okazalo sie ze jest 6tc i 2 dni opowiadala mi o tym ze niby jest pewna na 100% kiedy zaszla bo podobno później Marek wyjechał na 2 tyg do Szwecji i nic nie bylo ... :errr::errr::errr:
No chyba ze jakis listonosz za czesto listy nosil a tego mi juz nie powiedziała:laugh2::laugh2::laugh2:
 
@auslanderka
Jak sie czujesz? Kiedy wybierasz sie do lekarza ? Wiesz rozmawialam.z moja kuzynka nie dawno i okazalo się że zaszla w ciążę przed @ ale ja zupelnie nie rozumiem jak to mozliwe skoro ona tez miala @ :errr::errr::errr: a jak poszla do gin kiedy niedostala nastepnej @ okazalo sie ze jest 6tc i 2 dni opowiadala mi o tym ze niby jest pewna na 100% kiedy zaszla bo podobno później Marek wyjechał na 2 tyg do Szwecji i nic nie bylo ... :errr::errr::errr:
No chyba ze jakis listonosz za czesto listy nosil a tego mi juz nie powiedziała:laugh2::laugh2::laugh2:
Za 2 min mam wizyte, ale pewnie jest obsuwa.
Mój m też byłw delegacji przed i w trakcie @......
Zaraz umre z nerwów
 
@MartaBarbaraWeronika dziękuję, że pytasz. Cały weekend drzemki, pobolewanie jajników, brzucha na dole. Raz apetyt, raz brak. Dzisiaj po śniadaniu mdłości?? Coś strasznego ale. Szybko przeszło. Muszę co 2 godziny coś przekąsić bo czuję się jakbym 2 doby nie jadła.....
Do lekarza jest kolejka jak myślałam.... posiedzę tu trochę a potem w pracy odsiedzę swoje[emoji16]
Żeby tylko była fasolka[emoji120] [emoji120] [emoji120]
 
@MartaBarbaraWeronika dziękuję, że pytasz. Cały weekend drzemki, pobolewanie jajników, brzucha na dole. Raz apetyt, raz brak. Dzisiaj po śniadaniu mdłości?? Coś strasznego ale. Szybko przeszło. Muszę co 2 godziny coś przekąsić bo czuję się jakbym 2 doby nie jadła.....
Do lekarza jest kolejka jak myślałam.... posiedzę tu trochę a potem w pracy odsiedzę swoje[emoji16]
Żeby tylko była fasolka[emoji120] [emoji120] [emoji120]
Trzymam kciuki :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MartaBarbaraWeronika dziękuję, że pytasz. Cały weekend drzemki, pobolewanie jajników, brzucha na dole. Raz apetyt, raz brak. Dzisiaj po śniadaniu mdłości?? Coś strasznego ale. Szybko przeszło. Muszę co 2 godziny coś przekąsić bo czuję się jakbym 2 doby nie jadła.....
Do lekarza jest kolejka jak myślałam.... posiedzę tu trochę a potem w pracy odsiedzę swoje[emoji16]
Żeby tylko była fasolka[emoji120] [emoji120] [emoji120]

To czekamy na wieści, dobre wieści :) Fasolka na pewno jest - trzymam kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny jedno z "głupich" pytań :p Czy jak macie śluz płodny to macie go za każdym razem jak się podcieracie w toalecie czy tylko sporadycznie?
Ja z rana to normalnie wodospad a teraz nic :/ mam nadzieje że jajko poczeka do wieczora :p
 
Do góry