reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@MartaBarbaraWeronika dziękuję, że pytasz. Cały weekend drzemki, pobolewanie jajników, brzucha na dole. Raz apetyt, raz brak. Dzisiaj po śniadaniu mdłości?? Coś strasznego ale. Szybko przeszło. Muszę co 2 godziny coś przekąsić bo czuję się jakbym 2 doby nie jadła.....
Do lekarza jest kolejka jak myślałam.... posiedzę tu trochę a potem w pracy odsiedzę swoje[emoji16]
Żeby tylko była fasolka[emoji120] [emoji120] [emoji120]
Czekamy tu,emocje są
 
@auslanderka

Moze rzeczywiscie zaszlas tego 7dc wtedy na pewno mogla pani doktor nic jeszcze nie zauważyć a test ciążowy i ta beta bardzo ladna zreszta z czegos musiala sie wziąść wiec poki co glowa do góry i nie martw sie na.zapas na pewno bedzie dobrze.... &&&& za jutrzejsza bete kochana ....
 
Przepraszam Was, że taki zamęt sieje. Ale byłam w szoku strasznym. Wróciłam do pracy, ochłonęłam. Pożaliłam się koleżance w 2 paku, a ona do mnie, że głupia jestem[emoji23] . U niej przy becie 2400 nie było nic widać, a jest szczęśliwie w 20 tyg.....[emoji5]
Już nic nie czytam w internecie. Może jednak to ciąża z tego cyklu. Tylko owu była bardzo wcześnie. W domu zrobie test kolejny zobaczymy... a ostateczne rozstrzygnięcie jutro 8 rano[emoji120] [emoji120] [emoji120]
 
Tylko troche szalona ;) ale wiesz jaka mam satysfakcje za kazdym razem jak wchodze do sypialni i widze, ze moja praca nabiera ksztaltow?! [emoji173][emoji7]
b0eced3879e96fbb8ea1ecac706c3b1a.jpg


Teraz
a692fa5b160bb83daba626ea9fcd8ae1.jpg


Wstapie zupe, ogarne hacjende i biore sie za malowanie bo nie zebralam sie w weekend [emoji33]
A potem juz podloga [emoji7][emoji7][emoji7]


Powodzenia z beta [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze ile fachu masz w rękach[emoji106]
 
reklama
Przepraszam Was, że taki zamęt sieje. Ale byłam w szoku strasznym. Wróciłam do pracy, ochłonęłam. Pożaliłam się koleżance w 2 paku, a ona do mnie, że głupia jestem[emoji23] . U niej przy becie 2400 nie było nic widać, a jest szczęśliwie w 20 tyg.....[emoji5]
Już nic nie czytam w internecie. Może jednak to ciąża z tego cyklu. Tylko owu była bardzo wcześnie. W domu zrobie test kolejny zobaczymy... a ostateczne rozstrzygnięcie jutro 8 rano[emoji120] [emoji120] [emoji120]
Trzymam kciuki za betę!!będzie dobrze zobaczysz!!!
 
Do góry