reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Martaldz zmieniłam w tabelce, choć z ciężkim sercem...
No właśnie siedzę w kolejce, mało osób na szczęście, także myślę do 45min i będzie po wszystkim :)
@Windy91 czemu nie sikałaś do szklanki teściowej ja się pytam?! :p

Nie chciałam Ci zawracać tym głowy, masz ważniejsze rzeczy teraz, ale dziękuję, że zmieniłaś [emoji9]
Nadal czekam na info w sprawie [emoji173] bąbelka!

Windy, kurde no! Co to ma być?! Ale powiedz mi.. twój też miał gorączkę prawda? U nas od gorączki minął miesiąc.. czyli jeszcze dwa [emoji53]
Dorcia, przykro mi.. to twoja pierwsza strata? Przepraszam ale ostatnio czytał tak szybciochem..
Martaldz, przykro mi.. oby to ostatnia @ ! Moja w tym miesiącu rozszalała się na całego [emoji53] u mnie 3 dc..
Miałam nie pisać ale cholera nie da sie ! [emoji23][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem czy ostatnia, to się dopiero okaże [emoji6]


Oj dziewczyny, jutro ruszam z clo, ale powiem Wam szczerze, że się boję...


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Windy91 nienawidzę Cię! :( pizzaaaaaaaa!!

Wizyta ok, lekarz założył mi kartę ciąży :)
Dzidzia ma ponad centymetr, serca lekarz nie wł. Ale widziałam jak pika :D <3

Która się orientuje ile kosztują prenatalne?

Kolejna wizyta dopiero 17 marca :)
Czekałam na info od Ciebie [emoji8] gratulacje

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja po badaniach. Niestety diagnoza się potwierdziła i 5.04 mam operacje. Plus jest taki ze jak wszystko będzie ok. to w lipcu będę mogła wrócić do starań. Co do samego badania... @Paraplu da się przeżyć. Choć przyjemnie nie było. Dwa wdechy zabrakło abym zemdlala na fotelu. Z tego co mówiła mi lekarka, to histeroskopie zawsze robi się w płytkiej narkozie. Idziesz na badania i budzisz się po wszystkim. Także nie martw się, będzie dobrze. Ja mam plan działania. To już cos. Badanie które miałam dzisiaj będę powtarzać 2 miesiące po operacji. Na dzień dzisiejszy bardziej mnie to przeraża niż sama operacja.[emoji12]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Magda dobrze, ze masz to już za sobą. Odpoczywaj!

Spark cudownie :) na kiedy masz wpisany termin porodu? :)


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
@Windy91 nienawidzę Cię! :( pizzaaaaaaaa!!

Wizyta ok, lekarz założył mi kartę ciąży :)
Dzidzia ma ponad centymetr, serca lekarz nie wł. Ale widziałam jak pika :D <3

Która się orientuje ile kosztują prenatalne?

Kolejna wizyta dopiero 17 marca :)
Super [emoji307] Bardzo lubimy dobre wieści. Ostatnio sprawdzałam ze test nifty kosztuje 2300 zł.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Windy, kurde no! Co to ma być?! Ale powiedz mi.. twój też miał gorączkę prawda? U nas od gorączki minął miesiąc.. czyli jeszcze dwa [emoji53]
Dorcia, przykro mi.. to twoja pierwsza strata? Przepraszam ale ostatnio czytał tak szybciochem..
Martaldz, przykro mi.. oby to ostatnia @ ! Moja w tym miesiącu rozszalała się na całego [emoji53] u mnie 3 dc..
Miałam nie pisać ale cholera nie da sie ! [emoji23][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ano miał, podobno. Bo się akurat z Warszawy ewakuowalam [emoji12] jak mu powiedziałam że to plemniki zabija to nagle zmienił zdanie ze to tylko przez chwilę było [emoji1] chłopy...
A testu nie oszukam a pizzę zjem [emoji1]
Heh wiesz co w moich stronach to się paczki je [emoji14] smacznego

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też, ale ja słodyczy niet więc wchrzaniam pizzę [emoji1]
@Windy91 nienawidzę Cię! :( pizzaaaaaaaa!!

Wizyta ok, lekarz założył mi kartę ciąży :)
Dzidzia ma ponad centymetr, serca lekarz nie wł. Ale widziałam jak pika :D <3

Która się orientuje ile kosztują prenatalne?

Kolejna wizyta dopiero 17 marca :)
[emoji173] [emoji173] oj, pikaj serducho, pikaj [emoji7]

Przepraszam za zniszczenie wieczoru pizza, następnym razem wstawię jakieś sucharki [emoji23]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Do góry