reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Magda36 ten test to na późniejszym etapie, gdyby coś wyszło nie tak... ale lekarz mówi, że on bez sensu, bo czasem nic w nim nie wychodzi a dziecko rodzi się chore, a kasy nie oddadzą za "pomyłkę"...
@Windy91 sucharki też lubię :p wrzucaj paapryke!!! :p
@Martaldz @xBUMx dzięki :)
 
reklama
@Paraplu ja też właśnie nie czułam się dobrze w swoim ciele. A jestem jeszcze niższa niż Ty :) mam 158cm

@Spark super wieści! ❤

@Magda36 to świetnie, że masz już wyznaczony termin operacji. Wierzę, że po niej raz dwa i będziesz się cieszyć małym cudem.
 
Kurcze tak was czytam jakie to niesprawiedliwe ze jak ktoś bardzo pragnie czeka na dziecko to wymarzone to ma pod górkę a inne usuwają lub co gorsza na śmietniku czy gdzieś wyrzuca. Szok

Paraplu super bardzo ciekawi mnie ta twoja dieta mi by tez się zdało zrzucić trochę , wzrost mam 160 ale waga było 62 teraz 58 w niecały miesiąc tylko mniej jadlam ale ja mam figurę gruszki i z bioder i UD będzie ciężko pomyśle dodatkowo o ćwiczeniach.
 
Nessi jak się miewasz ?

DorciaMamaOlka tak jakoś nie umiem przestać myśleć o was i o synku. Ale nie wiem czego możesz się spodziewać po tym badaniu nie wiem co gorsze czy gdyby coś było czy gdyby nie było.

Windy91 ale mi smak zrobiłaś na pizze !

Millo co tam u was ?

Spark Bulbasek jak się czujecie kiedy wizyta następna ?
 
Nessi jak się miewasz ?

DorciaMamaOlka tak jakoś nie umiem przestać myśleć o was i o synku. Ale nie wiem czego możesz się spodziewać po tym badaniu nie wiem co gorsze czy gdyby coś było czy gdyby nie było.

Windy91 ale mi smak zrobiłaś na pizze !

Millo co tam u was ?

Spark Bulbasek jak się czujecie kiedy wizyta następna ?
Muszę czekać,nie popedze tego :( dziękuję za dobre słowo :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emzilka gratulacje:))imie Wojtuś bardzo mi sie podoba:)Twoje pierwsze dzieciątko?

Antonia Ty w sumie masz fajne regularne cykle w miare:)zazdroszcze hihi

Nimitii no po takim przedstawieniu grupy nie moglam nie przyjsc:* Dziekuje:)
Najadłam sie dzis faworków z myslą o jutrze heh:p Powoli okres przechodzi wiec zaczne mierzyc temp i prowadzic swoje wykresy:)

Dorcia wybacz ze nie w temacie ale rozumiem ze straciłaś syneczka i teraz się dowiesz co bylo przyczyna tak?:(Przykro mi..

& dla testujących!




Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem[emoji5] przcież nie widziałam zarodka, serduszka. Wypłakałam się już i jest dużo lepiej. M był ze mną cały czas dopiero niedawno poszedł. Rozbawiał mnie tak, że śmiałam się głośno. Już mam siły na kolejny cykl zmagań[emoji1] tylko obmyślam jak będę mierzyć temperaturę tam na dole....
A jak u Ciebie temperatura? Trzymam kciuki by została wysoko do jesieni[emoji5]

Dobrze, że masz w Nim takie wsparcie - to jest bezcenne! :)

U mnie temperatura dalej wyższa, ale nie jakoś wybitnie wysoka. Dzisiaj ma 9 dpo wg ovufriend, ale tak bolą mnie jajniki dzisiaj, że jestem przekonana, że @ nadejdzie najprawdopodobniej dzisiaj w nocy. Ale staram się, na tyle ile mogę, podchodzić do wszystkiego spokojnie.

@Spark wspaniałe wieści przyniosłaś :) Gratulacje!
 
Emzilka gratulacje:))imie Wojtuś bardzo mi sie podoba:)Twoje pierwsze dzieciątko?

Antonia Ty w sumie masz fajne regularne cykle w miare:)zazdroszcze hihi

Nimitii no po takim przedstawieniu grupy nie moglam nie przyjsc:* Dziekuje:)
Najadłam sie dzis faworków z myslą o jutrze heh:p Powoli okres przechodzi wiec zaczne mierzyc temp i prowadzic swoje wykresy:)

Dorcia wybacz ze nie w temacie ale rozumiem ze straciłaś syneczka i teraz się dowiesz co bylo przyczyna tak?:(Przykro mi..

& dla testujących!




Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dokładnie :( być może poznam przyczynę chociaż modlę się żeby to był tylko pechowy podział komórek :( Myślałam,że gdy poznam płeć to będzie mi lżej...jest jeszcze gorzej :( Tak mi go szkoda,tak bardzo chciałabym mieć go przy sobie...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emzilka gratulacje:))imie Wojtuś bardzo mi sie podoba:)Twoje pierwsze dzieciątko?

Antonia Ty w sumie masz fajne regularne cykle w miare:)zazdroszcze hihi

Nimitii no po takim przedstawieniu grupy nie moglam nie przyjsc:* Dziekuje:)
Najadłam sie dzis faworków z myslą o jutrze heh:p Powoli okres przechodzi wiec zaczne mierzyc temp i prowadzic swoje wykresy:)

Dorcia wybacz ze nie w temacie ale rozumiem ze straciłaś syneczka i teraz się dowiesz co bylo przyczyna tak?:(Przykro mi..

& dla testujących!




Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie w miarę a regularne. Zdarza się ze mam dostać 28 a @ jest 29 i na odwrót ale to kwestia jednego dnia. No i z raz na rok zdarza sie ze @ przyjdzie w 26 dc. To tyle :-) dziś już plodny śluz a testy owu wyrazniejsze :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Spark @Emzilka bardzo dobre wiadomości , strasznie się cieszę [emoji16][emoji16][emoji16]

@Magda36 dzielna jesteś bardzo ... cel jest jasny ale masz już również plan ubrany nawet w ramy czasowe i oby Ci się wszystko udało ... trzymam mocno za Ciebie kciuki [emoji6][emoji110]️

@auslanderka współczuje przeżyć [emoji17] dobrze, ze podchodzisz do tego z dystansem. Daj znać jutro koniecznie. Ściskam i życzę dużo siły [emoji8]

@basia89 ja jednak zostanę przy jakimś foliku, nic w płynie nie przełknę [emoji40]

Dziewczyny słyszałyście może coś na temat witaminy C w kontekście wspomagania żołnierzyków ?

@bertha czytałam dziś o iui i powiedz mi kochana czy Ty tez musiałaś robić drożność przed?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry