reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, dziś jest 6 doba po transferze "eskimoska" , rano robiłam test i niestety jeszcze jedna krecha ... Ale mam nadzieję że w poniedziałek wynik bety mnie zaskoczy....

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :-) pozdrawiam
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki. U mnie już 16 dpt. Szybko zlecialo. W poniedziałek pierwsze USG

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oska trzymam kciuki, zeby to był prawdziwy pozytyw!!

A ja dziewczyny czekam na okres. Powinien sie zjawić dzis, ale czuje, ze moze zejść jeszcze ze dwa dni. Estrofem czeka na rozpakowanie i 'jedziemy'!
Jak samopoczucie po tym leku? Tyje sie ? Mam nadzieje, ze nie bede znowu tylko spała i jadła.

Jakis czas temu widziałam, posty na temat dr Mrugacza. Niepochlebne. Ja tez go nie polecam. Wykorzystam mrozaki i jesli bede wciąż musiała to zmieniam klinikę. Juz teraz bym chętnie to zrobiła ! Na wizycie dwa cykle po poronieniu(porodzie i zabiegu) miał ochote zrobić mi crio! Powiedziałam, ze tym razem wole mieć wszystkie badania gotowe przed (większość wyników dostałam juz w trakcie stymulacji) to stwierdził, ze skoro nie chce sie 'rypać' to zrobimy za miesiąc... i ze przecież wszystko było ok... niby było, ale mogło nie byc ... [emoji36]

3x Estrofem i 1x Acard to chyba standard , prawda? Mam zacząć od drugiego dnia.

Ciesze się strasznie bo Homocysteina od grudnia do teraz spadła z ok 10.5 na 5,6!! TSH - 1,36 to chyba tez ok?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A propos tego monitora, od którego tygodnia ciąży zaczelas go stosować. Tez się czaje na takie urządzenie [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kupilam go 2 tyg po wizycie serduszkowej. Ale tej na ktorej sie slucha serduszka a nie tej pierwszej co sie widzi...a jak maz odetchnal z ulga...ja sie mniej stresowalam a jego przynajmniej nie pytalam sie codziennie...czy nasze dziecko zyje...
 
Kupilam go 2 tyg po wizycie serduszkowej. Ale tej na ktorej sie slucha serduszka a nie tej pierwszej co sie widzi...a jak maz odetchnal z ulga...ja sie mniej stresowalam a jego przynajmniej nie pytalam sie codziennie...czy nasze dziecko zyje...
Dzięki za info. Faktycznie taki detektor potrafi bardzo uspokoić, szczególnie matkę [emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny,
przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam, ale mocno przeżywałam to co się działo i jakoś nie miałam siły się udzielać
Jest już lepiej, na chwilę obecną nie mam krwawień, plamień, krwiaków. Do tego moje łożysko wygląda o niebo lepiej, może nie jest wzorcowe jak to określił lekarz, ale spełnia swoją funkcję.
U mnie leci 18 tc, dziecko waży już 177 g :), najprawdopodobniej (na 90%) jest to dziewczynka.
Teraz żyję od usg do usg, mój M mówi, że uspokaja mnie ono na 24 h :), a później już czekam na następne.
Poproszę o wpisanie mnie do kalendarza na 13.03, wizyta w trakcie ciąży.
Hej jaskolcia:) ciesze sie ze do nas wrocilas oczywiscie z dobrymi wiadomosciami. Gratulacje coreczki i niech juz psikusow nie robi.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny mam pytanko o test Pappa. Umówiona jestem na usg i tydzień przed muszę zrobić badania krwi na pappa. Lecze sie prywatnie. Czy lekarz rodzinny może mi dac skierowanie do laboratorium czy to badanie wyłącznie odpłatne? Już się boję, bo wiek 35+ i zaczynam się nakręcać...
Ja tez chodze prywatnie i musialam placic 350 zl a teraz po podwyzkach to 430 zl. Niektore dziewczyny mimo wizyt prywatnych mialy te badania za darmo.
 
reklama
Kupilam go 2 tyg po wizycie serduszkowej. Ale tej na ktorej sie slucha serduszka a nie tej pierwszej co sie widzi...a jak maz odetchnal z ulga...ja sie mniej stresowalam a jego przynajmniej nie pytalam sie codziennie...czy nasze dziecko zyje...
Ja po swioch przejsciach tez chcialam kupic i nie kupilam bo stwierdzilam ze skoro mial sile i walczyc zeby zostac z nami to nie myszu miec.
A teraz dwa razy w tyg przychodzi do mnie polozna i sprawdza mi tetno
 
Do góry