reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elena Ty juz bedziesz rodzic?Matko kiedy to zlecialo?!:****

Antonia jak wykres?
Ana?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Mój wykres bez zmian, dziś 20 dc . Cholera wie czy coś z tego będzie :-)
1488440135-aaaaaa.png


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia moj ciazowy byl taki wiec no to nie jest nic powiedziane ze ma byc bardzo wysoka
Screenshot_2017-03-02-09-07-46.png


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-03-02-09-07-46.png
    Screenshot_2017-03-02-09-07-46.png
    62,4 KB · Wyświetleń: 198
My w tym miesiacu juz tak na powaznie bierzemy staranka.Wczoraj dostalam okres byl dwa dni spozniony, myslalam ze cos zaskoczylo ale jednak nie.Nachodza mnie coraz wieksze wątpliwosci w zwiazku z ta 3 ciaza czy napewno sobie poradzimy i takie tam...
 
u mnie dzis skok temp. Millo, czyli mialas racje, wczoraj pewnie owulka byla i sprawdzalam szyjke jest jeszcze wysoko ,ale mam wrazenie ze twardnieje i zamknela sie, bol zniknal no moze ciut tak cos pociagnie jajnik, ale to bardzo delikatnie na pewno juz po.
Nie znam Twojej histori Millo nie wiedzialam ze jestes po poronieniu, wspólczuje, mam nadzieje ze szybko doczekasz sie malenstwa.
Jak slysze o klopotach kobiet starajacych sie o poronieniach to sie naprawde bije w glowe, ze przeciez powinnam dziekowac, ze mam dwoje zdrowych synow, ze chyba za duzo wymagam i jesli sie nie uda nam miec wiecej dzieci to i tak jestem szczesciara.
Antonia ja w cyklu jak zaszlam mialam podobna temp. jak ty, ale po owulacji tez sie utrzymuje przeciez, az do @ wtedy spada przed @.
Angelisia , tez takie mysli mam, ale jak zbliza sie owulacja to wierze zawsze, ze sie uda w koncu.

A teraz sie matrwie tez, bo chyba za bardzo naciskalam na meza , kurcze jak sie nie uda znowu to nic mu nie bede mowic kiedy co i jak, bo to wyszlo jeszcze gorzej jak ostatnio, bo wiecej nerwow bylo, bede sobie badac, mierzyc, testowac... i jak bedzie ten czas, to go wykorzystam jak w ostatniej ciazy :p robilam sobie testy nic mu nie mowilam kiedy co i jak i nie bylo klopotu zaszlam w drugim cyklu, oczywiscie planowana ciaze, chcielismy jej obydwoje :)
 
Elena to zycze by posiedziala jak najdluzej i najbezpieczniej:** oj pamietam jak zaszlas w ciaze..wszystkie praktycznie staralyscie sie ze mna i za niedlugo bedziecie tulic swoje Bąbelki.Az lezka sie w oku kręci ale bardzo sie ciesze Waszym szczesciem:**

Ana hihi no ja juz troche sie znam na tych wykresach i owulacjach po takim czasie:)Dobrze ze wczoraj zadzialaliscie:)są ogromne szanse.Wieczorem juz powinnas miec zamknieta:)

Andzelisia to witaj w staraczkach.Marzec bedzie nas wszystkich;))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry