reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
rozmawialismy,powiedzial ze naciskam za bardzo ,ale zawolal mnie potem do lazienki na maly numerek :d tylko teraz czy nie za pozno bylo ,24hod pozytywnego testu. No Nic najwazniejsze porozmawialismy I jest ok w tym cyklu go wtajemniczylam I chyba dlatego czul ten nacisk presje.
No lepiej im nie pokazywać tych kresech, wykresikow itp :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj, ale że zmęczony za bardzo?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
zmeczony tez, ale powiedzial ze czul presje, bo mu mowilam wczoraj rano, ze teraz najwaznieszy czas i czul sie jak na maturze :) i dupa blada flak i te inne sprawy ;P , ale ochlonal i zawolam mnie potem, tylko mam nadzieje, ze nie bylo za pozno, bol owulacyjny mam dzis max plus temp. spadla i szyjka wysokoooo, takze moze zdazylismy. Wtajemniczyc chlopa zle nie powiedziec nic tez zle, no nic teraz tylko czekac. moze wieczorem cos zmajstrujemy jeszcze, obiecal ze sie postara sam od siebie tak powiedzial, ja juz nic nie mowie.
 
Arya bardzo ladne imie Sonia[emoji7]Tak mamy pierwsze zielone swiatlo po poronieniu;)Modle sie by zdazyl przyjechac:)


Ana dzis Ci spadla tempka i masz bol to mysle ze dzis bd miala owulacje i jutro skok:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Staram się Was podczytywać, trzymam kciuki i kibicuje :-)
U mnie dobrze, Byłam dziś na usg mała waży 2,8 kg (50 centyl). Termin mam na koniec marca ale zobaczymy ile jeszcze posiedzi. Jeszcze niech siedzi aby ważyła te 3,5 kg bo przy synku ktory przy porodzie mial 4 kg to te niecale 3 kg wydaje mi się jakoś malutko :-) ale dziewczynki zreguly są mniejsze wiec i lepiej bo i poród powinien być lżejszy :-)

Jak Was czytałam to zastanawiałam się czy kiedyś będę jeszcze planować trzecie czy na drugim dziecku skończymy ;-) życie pokaze...teraz aby szczęśliwie urodzić za te 3 tygodnie.
 
Hej dziewczyny. Staram się Was podczytywać, trzymam kciuki i kibicuje :-)
U mnie dobrze, Byłam dziś na usg mała waży 2,8 kg (50 centyl). Termin mam na koniec marca ale zobaczymy ile jeszcze posiedzi. Jeszcze niech siedzi aby ważyła te 3,5 kg bo przy synku ktory przy porodzie mial 4 kg to te niecale 3 kg wydaje mi się jakoś malutko :-) ale dziewczynki zreguly są mniejsze wiec i lepiej bo i poród powinien być lżejszy :-)

Jak Was czytałam to zastanawiałam się czy kiedyś będę jeszcze planować trzecie czy na drugim dziecku skończymy ;-) życie pokaze...teraz aby szczęśliwie urodzić za te 3 tygodnie.
Ojej Elena Ty już na finiszu [emoji15] ja pierdziu. Jakoś tak cieszę się za Ciebie :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry