reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

My w tym miesiacu juz tak na powaznie bierzemy staranka.Wczoraj dostalam okres byl dwa dni spozniony, myslalam ze cos zaskoczylo ale jednak nie.Nachodza mnie coraz wieksze wątpliwosci w zwiazku z ta 3 ciaza czy napewno sobie poradzimy i takie tam...
Też tak czasem mam. I pewnie taki niepokój zawsze będzie :-) ale każda nadchodząca@ pokazuje mi jak bardzo chce :-) trzymam kciuki

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo obiecujący ten wykres jest!!!
Byle temp nie spadła poniżej tej kreski a będzie dobrze!


f2w3rjjgpsehityp.png
:-) :-) :-) :-) ale mnie pocieszacie [emoji8]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie dzis skok temp. Millo, czyli mialas racje, wczoraj pewnie owulka byla i sprawdzalam szyjke jest jeszcze wysoko ,ale mam wrazenie ze twardnieje i zamknela sie, bol zniknal no moze ciut tak cos pociagnie jajnik, ale to bardzo delikatnie na pewno juz po.
Nie znam Twojej histori Millo nie wiedzialam ze jestes po poronieniu, wspólczuje, mam nadzieje ze szybko doczekasz sie malenstwa.
Jak slysze o klopotach kobiet starajacych sie o poronieniach to sie naprawde bije w glowe, ze przeciez powinnam dziekowac, ze mam dwoje zdrowych synow, ze chyba za duzo wymagam i jesli sie nie uda nam miec wiecej dzieci to i tak jestem szczesciara.
Antonia ja w cyklu jak zaszlam mialam podobna temp. jak ty, ale po owulacji tez sie utrzymuje przeciez, az do @ wtedy spada przed @.
Angelisia , tez takie mysli mam, ale jak zbliza sie owulacja to wierze zawsze, ze sie uda w koncu.

A teraz sie matrwie tez, bo chyba za bardzo naciskalam na meza , kurcze jak sie nie uda znowu to nic mu nie bede mowic kiedy co i jak, bo to wyszlo jeszcze gorzej jak ostatnio, bo wiecej nerwow bylo, bede sobie badac, mierzyc, testowac... i jak bedzie ten czas, to go wykorzystam jak w ostatniej ciazy [emoji14] robilam sobie testy nic mu nie mowilam kiedy co i jak i nie bylo klopotu zaszlam w drugim cyklu, oczywiscie planowana ciaze, chcielismy jej obydwoje :)
Z panami jest inaczej :-) my rozlozymy nogi i już :-) czy jest śluz czy nie;) a oni muszą trochę więcej się narobić. I uwierz mi jak mój mąż nigdy nie mial z tym problemu,NIGDY, tak przy staraniach zdarzyło się że lipa. Poprostu za dużo i zbyt ,,na zawołanie,, Trzeba im trochę odpuścić tej naszej wiedzy :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elena to zycze by posiedziala jak najdluzej i najbezpieczniej:** oj pamietam jak zaszlas w ciaze..wszystkie praktycznie staralyscie sie ze mna i za niedlugo bedziecie tulic swoje Bąbelki.Az lezka sie w oku kręci ale bardzo sie ciesze Waszym szczesciem:**

Ana hihi no ja juz troche sie znam na tych wykresach i owulacjach po takim czasie:)Dobrze ze wczoraj zadzialaliscie:)są ogromne szanse.Wieczorem juz powinnas miec zamknieta:)

Andzelisia to witaj w staraczkach.Marzec bedzie nas wszystkich;))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To jak się tak znasz to mam nadzieję ze dobrze mi wywrozysz :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia moj czasem mial problemy, ale to jak byl odurzony alk. jemu duzo nie trzeba alk. zeby z lozkowych igraszek byla lipa, i tak bylo w ostatnim cyklu nieudanym wypil dwa piwka ,a mowil ze jedno i nic z tego nie wyszlo , a trzy dni od ostatnich staranek do owulacji nic nie daly, nie przezyly plemniczki, przykro mi bylo :( i sie dziwic ze tym razem naciskalam :/
a tym razem po prostu tak jak napisalas "na zawolanie " on tez nie potrafi "nie te lata " sie smieje sam z siebie, no nie idzie to jak musi, a jak nie trzeba bylo po @ to bez problemow mogl i dlatego nastepnym razem nic mu nie powiem, jesli sie nieudalo.
Millo w cyklu gdy zaszlas badalas sobie szyjke? jaka byla? obnizyla sie? bo zamknac to wiadomo, ale jestem ciekawa czy sie obniza w ciazy.
 
Ostatnia edycja:
Elena, kochana niech mała jeszcze trochę posiedzi. Kazdy dzień jest ważny.
Trochę napedzilas mi stracha, bo caly czas myslalam mam dużo czasu.....najpierw Ellena a ja miesiąc później [emoji6].
Ja nie widziałam małej od 20tc, we wtorek mam w końcu wyproszone usg 32tc. Zobaczę co u mojej kruszarki.

Napisane na GT-I9500 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ana trzymam kciuki zeby sie udało jednak skoro tak blisko owulacji. Wiadomo każda z nas sie nastawia ze w tym dniu musi byc i niestety nasi mężowie nie maja lekko hehe. Ja w sumie myśle ze jak sie chce zajść to najlepiej co drugi dzien i tak naprawdę maz wie ze co dwa dni i wtedy nie trzeba sie martwić czy jest akurat owu powinno sie trafić bezproblemu.
Elena ja to miałam syna 3150 a drugi 3540 i naprawdę różnica a obok dziewczyna urodziła 3800 i taki duży ten bobas mi sie wydawał ze ja akurat myśle ze 4 kg to bym nie wypchała!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ana trzymam kciuki zeby sie udało jednak skoro tak blisko owulacji. Wiadomo każda z nas sie nastawia ze w tym dniu musi byc i niestety nasi mężowie nie maja lekko hehe. Ja w sumie myśle ze jak sie chce zajść to najlepiej co drugi dzien i tak naprawdę maz wie ze co dwa dni i wtedy nie trzeba sie martwić czy jest akurat owu powinno sie trafić bezproblemu.
Elena ja to miałam syna 3150 a drugi 3540 i naprawdę różnica a obok dziewczyna urodziła 3800 i taki duży ten bobas mi sie wydawał ze ja akurat myśle ze 4 kg to bym nie wypchała!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja urodzilam 3800 i 3760. Pipką ;). Jeśli się teraz uda proszę o cesarskie cięcie i już! :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia jasne, moim zdaniem każda powinna mieć wybór. Ja zaś strasznie jestem za naturalnym ale nieraz niestety nie mozna. Moje dwie znajome rodziny w zeszłym tyg. Jedna męczyła sie aż wkońcu okazało sie ze i tak cesarka bo rozwarcie sie nie robiło, szybko na stół i niestety mała reanimowali 20 minut! Cos strasznego! Druga dwa dni po tej miała dwa razy wywoływany mały nie chciał ruszyć i dobrze: zrobili jej cesarkę i ważył 4,7kg 58 cm i do tego dwa razy owinięty pępowina. Obie chciały strasznie naturalny ale całe szczęście w ich wypadku ze cc. Czasem trzeba odpuścić chyba nasze ciało samo daje znaki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry