reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
I pierwsza wizyta u gina za mną.
Ciąża potwierdzona. 5 tydzień. Umiejscowiona prawidłowo w macicy :-)
Na usg niewiele było widać oprócz pęcherzyka i ciałka żółtego.
Wcześniejsze zalecenia endokrynologa podtrzymane - luteina, Letrox do tego Pregna Plus + Pregna DHA.
Do tego komplet badań do wykonania na następną wizytę - 31.03 (jak ja wytrzymam te 3 tygodnie...)
Słowa lekarza: udało się Pani zajść w ciąże to już połowa sukcesu, teraz walczymy aby ta druga połowa również się dopełniła.
Prowadzi mnie już jakiś czas i wie, że dłuższy czas się staram i że nie było łatwo.

Dziewczyny, a jak Wasze pierwsze wizyty?
 
Cześć Kobietki.
Ja mam wizytę na 23. To będzie początek 7 tygodnia.
Jest możliwe, że usłyszę serducho, czy to za wcześnie?
 
I pierwsza wizyta u gina za mną.
Ciąża potwierdzona. 5 tydzień. Umiejscowiona prawidłowo w macicy :-)
Na usg niewiele było widać oprócz pęcherzyka i ciałka żółtego.
Wcześniejsze zalecenia endokrynologa podtrzymane - luteina, Letrox do tego Pregna Plus + Pregna DHA.
Do tego komplet badań do wykonania na następną wizytę - 31.03 (jak ja wytrzymam te 3 tygodnie...)
Słowa lekarza: udało się Pani zajść w ciąże to już połowa sukcesu, teraz walczymy aby ta druga połowa również się dopełniła.
Prowadzi mnie już jakiś czas i wie, że dłuższy czas się staram i że nie było łatwo.

Dziewczyny, a jak Wasze pierwsze wizyty?
Trzymam kciuki Ula! ;)
 
moja pierwsza w zeszłym tygodniu 4tc6d ale jeszcze nic widać nie było. Teraz we wtorek idę, będzie 5tc6d i się okaże. Jak coś będzie widać to pewnie będą i badania standard- tsh, różyczka, toksoplazmoza, hiv, żółtaczka, morfologia itd
a na 30.03 wizyta u mojego gina
 
caltha często chodzisz do gina :-) Ja też bym tak mogła bo ten czas do wizyty się tak dłuży :(
Powodzenia we wtorek, napisz jak było :-)
 
reklama
caltha często chodzisz do gina :-) Ja też bym tak mogła bo ten czas do wizyty się tak dłuży :(
Powodzenia we wtorek, napisz jak było :-)
gdyby było widać pęcherzyk to pewnie wizyta byłaby za 2-3tyg
niestety przez wcześniejszą pozamaciczną musimy sprawdzić czy pęcherzyka nie było bo za wcześnie czy trzeba go zacząć szukać poza macicą
a uwierz mi chciałabym chodzić raz na miesiąc
plus dwa poronienia i ciąża z przedwczesnym porodem, IUGR i stanem przedrzucawkowym i się robi- multum wizyt i stres do porodu
 
Do góry