reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja dopiero teraz utworzyłam konto na babyboom, więc ciężko jest. Mi mieć dużo postów. No ale cóż..
Ja nie rozumiem problemu, jeśli jesteś aktywna, rozmowna, jest cała masa tematów do poruszenia na forum. Nawet wątek o ciąży. Jeśli nie chcesz pisać tutaj to na zamkniętym też nie będziesz pisać z prostego względu. My się już zżyłyśmy i trzeba mieć naprawdę dużą siłę przebicia by wskoczyć teraz kiedy my już z dziewczynami od 4 miesięcy piszemy dzień dnia.
 
reklama
Ja nie rozumiem problemu, jeśli jesteś aktywna, rozmowna, jest cała masa tematów do poruszenia na forum. Nawet wątek o ciąży. Jeśli nie chcesz pisać tutaj to na zamkniętym też nie będziesz pisać z prostego względu. My się już zżyłyśmy i trzeba mieć naprawdę dużą siłę przebicia by wskoczyć teraz kiedy my już z dziewczynami od 4 miesięcy piszemy dzień dnia.

Bardzo ciekawa interpretacja :)
 
Bardzo ciekawa interpretacja :)
To żadna interpretacja, pododawałam osoby z małą liczbą postów i nie piszą bo się nie potrafią wbić w wątek. Dziewczyny z zamkniętego też tutaj zaglądają, więc tylko Twoje chęci wystarczą by rozkręcić tutaj rozmowę.
 
Weries forum to nie tylko wątek wrześniówek. A możecie pisać też na naszym wątku otwartym. Wiem, że ciężko zacząć jak takie pustki no ale równie ciężko jest się wbić w wątek, który ma ponad 1000 stron już [emoji5]
 
Może są małomówne. Nie zamierzam na siłę wbijać się w zwartą strukturę :) skoro tak zostało ustalone to dołączę do innych grup wrześniowych mam. Polecono mi ta na tej stronie. No ale coz... Wam życzę powodzenia :)
 
Może są małomówne. Nie zamierzam na siłę wbijać się w zwartą strukturę :) skoro tak zostało ustalone to dołączę do innych grup wrześniowych mam. Polecono mi ta na tej stronie. No ale coz... Wam życzę powodzenia :)

@Weries a czemu nie chcesz spróbować tutaj? Jest sporo dziewczyny, trzeba tylko trochę sie postarać i wateczek ruszy!

W którym tygodniu jesteś? Może cos o sobie napiszesz?


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Weries ale o to chodzi że możecie pisać tu na wątku otwartym. Zacznijcie jakiś temat [emoji5] wiem że z waszej strony to może niepotrzebne utrudnienia, ale wierz mi powstały one nie bez powodu. Na początku każdy mógł dołączyć i nieciekawe sytuacje wychodziły. Ja odpisuje i na otwartym i na zamkniętym. Ale nie ma na co za bardzo. Napisz jak się czujesz czy spytaj o coś albo pokaż co fajnego dla dziecka kupiłaś [emoji6]
 
Jestem w 13 tygodniu ciąży. Staraliśmy się o dzidzie pół roku. Wiem... To nie jest jakiś długi okres... Ale już się martwilam. Tak mam :) czuje się dobrze. Generalnie nie mam żadnych objawów. Przyjmuje luteine. W sumie na prośbę własną (motywowaną brakiem regularnych miesiączek) no i dość długim okresem starania. Dwóch lekarzy podtrzymało moja prośbę. Dla dzidziusia jeszcze nic nie kupiłam... Jeszcze troszkę :) ale znamy już płeć. :) chociaż możemy się jeszcze zdziwić w dniu porodu. Różnie bywa. :)
 
reklama
Do góry