reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@pisces oj, my już jesteśmy zdecydowani od końca lutego, ale na wyniki mega długo się czeka.
Mam nadzieję, że @ mi się przedłuży, bo jest strach że przez brak wyników może zostać odłożone na maj. Ja już nie chcę czekać :)
A czy ktoś ma informacje na temat refundacji na leki do in vitro? Kiedy i jak mogę ją otrzymać?
 
reklama
Ja już po :-) Moje dwie fasolki są wkoncu ze mną tyle na siebie czekaliśmy, Teraz tylko zostają spokojne 9 miesięcy

Ale powiem tak padlam na Zawał na 14 miałam mieć transfer byłam już w klinice o 13;10 idę do recepcji baba mi mówi, że nie jestem wpisana na tranfer nogi mi się ugieły.
Siedziałam godzinę pod gabinetem doktor z oczami takimi jak kot że szreka i powtarzalam sobie to nie może być prawda tranfer będzie, po godzinie czekania doktor kazała mi iść na salę ta wiadomość była jak wygrana q lotto hehe.

Sam transfer trwał 5 min nic mnie nie bolało i było i tak fajnie kurde podobało mi się heheh myślałam, że to będzie masakra
Roksi trzymam kciuki za Twoje Kropeczki !!!! popisali się z tym transferem....
 
@pisces oj, my już jesteśmy zdecydowani od końca lutego, ale na wyniki mega długo się czeka.
Mam nadzieję, że @ mi się przedłuży, bo jest strach że przez brak wyników może zostać odłożone na maj. Ja już nie chcę czekać :)
A czy ktoś ma informacje na temat refundacji na leki do in vitro? Kiedy i jak mogę ją otrzymać?
Cześć Vinszka:)
Powinnaś być osobą ubezpieczoną, na liście leków refundowanych zapisane są warunki tj.

Kontrolowana hiperstymulacja jajników u pacjentek w wieku poniżej 40 roku życia w celu uzyskania rozwoju mnogich pęcherzyków, rokujących uzyskanie prawidłowej odpowiedzi na stymulację jajeczkowania (hormon folikulotropowy - FSH poniżej 15 mlU/ml w 2-3 dniu cyklu lub hormon antymüllerowski - AMH powyżej 0,7 ng/ml (wg II standardu)), u których nie stwierdza się wcześniejszych, niedostatecznych odpowiedzi na stymulację owulacji oraz bez nawracających poronień z tym samym partnerem - refundacja do 3 cykli;
 
reklama
Do góry