reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remont i problem - wykładzina czy panele?

Ja mam zwykle ,koleżanka narzekala. Ale to tak od razu się nie robi :)
Gruby podkład pod panele trochę to wysisza.
Dla mnie największa wada ,to że trzeba uważać by ich nie zamoczyć. Ja myję podłogi co 2 dzień więc w paru miejscach troszkę brzegi napuchly
Popieram Cię. My jesteśmy 2.5 roku po remoncie, w dwóch pomieszczeniach mamy z v fuga i żeby te szparki doczyscic graniczy z cudem. Panele też mam 8-10 mm i gruby podkład i też daje do wiwatu te echo. :baffled:
 
reklama
Ja mam zwykle ,koleżanka narzekala. Ale to tak od razu się nie robi :)
Gruby podkład pod panele trochę to wysisza.
Dla mnie największa wada ,to że trzeba uważać by ich nie zamoczyć. Ja myję podłogi co 2 dzień więc w paru miejscach troszkę brzegi napuchly

Haha, a ja właśnie wzięłam tą v-fugę, bo szwagierka i przyjaciółka mają zwykłe panele i wyglądają po 2-3 latach okropnie, brzegi popuchły, poodwijały się i wyglądają bardzo nieładnie, ja na szczęście mam małą powierzchnię paneli, więc w razie czego mogę szczoteczką do zębów czyścić szczeliny :D :D :D
 
Ja mam zwykle ,koleżanka narzekala. Ale to tak od razu się nie robi :)
Gruby podkład pod panele trochę to wysisza.
Haha, a ja właśnie wzięłam tą v-fugę, bo szwagierka i przyjaciółka mają zwykłe panele i wyglądają po 2-3 latach okropnie, brzegi popuchły, poodwijały się i wyglądają bardzo nieładnie, ja na szczęście mam małą powierzchnię paneli, więc w razie czego mogę szczoteczką do zębów czyścić szczeliny :D :D :D
Nie no to moje juz 4 lata ale jeszcze okropne nie sa ;)
Chyba kafelki najlepsze + podłogówka jak komuś w stopy zimno :D
 
Panele o wiele lepsze. Łatwiej w czystosci utrzymać. Przejedziesz mopem i już. Z wykładziną zawsze kłopot.do wykładziny wystarczy mąż i nożyk zeby ucinać, czasem klej (feee). A do paneli zawsze mozesz jakiegoś przystojnego pana Staszka wynająć ;-)
 
Panele są łatwe w utrzymaniu to fakt, jedak moja mama na przykład teraz po 5 lub 6 latach musi je koniecznie wymienić, bo całe sie rozeszły i rogi się pościerały koszmarnie.. ale moze to były gorsze panel jakieś, nie pamiętam jakie one kładli. Teraz rozważają zakup deski, w artcore ładny dab jest , oglnie drewniane podłogi są ładne i trwałe,a le też mają ładną cenę :D
Ale ładny dąb możesz mieć też z paneli i raczej nikt z gości nie zauważy różnicy jak wybierzesz dobre panele typu kronopol.
Purchle nie powinny się robić nawet myjąc podłgoe co drugi dzień jak któraś psize, to normalne rzy dzieciach i zwierzętach, ze się tka myje, chyba, że zalewasz wiadrem podłogę... ;)
A.. no ja pierwsze słyszę o tym, co piszecie o stukocie, w ogóle nie kumam - w sensie hałasu jak klocki spadają czy jak? ;) Ja dywany mam przy łózku, przy stole tam, gdzie siedzimy, można sobie wymienić co 3 lata,a le tak cała podłoga fajna jest drewniana czy też drewnopodobna ;)
 
A.. no ja pierwsze słyszę o tym, co piszecie o stukocie, w ogóle nie kumam - w sensie hałasu jak klocki spadają czy jak?

Nie, chodzi o zwykłe chodzenie w kapciach - zapraszam do mnie, przejdziesz sobie z pokoju wyłożonego deskami do pokoju wyłożonego panelami i na własne uszy usłyszysz różnicę ;)
 
Przeczytałam dziewczyny wasze porady, sugestie itd. "od deski do deski" a raczej od wykładziny do paneli i z powrotem. Dziękuję. Fakt trzeba się zastanowić, już kilka pomysłów mam, a raczej jeden, spróbuję paneli (swiss krono ) ma fajne, wyciszę, je, zamęczę fachowca poradami, położę sama (albo i nie) a zalanie ich wodą mi nie grozi bo sprzątać nie mam czasu ( i nie lubię). Dlatego też panele dla odmiany wybiorę.
 
Ale ładny dąb możesz mieć też z paneli i raczej nikt z gości nie zauważy różnicy jak wybierzesz dobre panele typu kronopol.
Purchle nie powinny się robić nawet myjąc podłgoe co drugi dzień jak któraś psize, to normalne rzy dzieciach i zwierzętach, ze się tka myje, chyba, że zalewasz wiadrem podłogę... ;)
A.. no ja pierwsze słyszę o tym, co piszecie o stukocie, w ogóle nie kumam - w sensie hałasu jak klocki spadają czy jak? ;) Ja dywany mam przy łózku, przy stole tam, gdzie siedzimy, można sobie wymienić co 3 lata,a le tak cała podłoga fajna jest drewniana czy też drewnopodobna ;)
No niestety ja mam kropola i to wg mnie nie jest dobra firma. I tak to ja myję co 2 dzień;)
 
reklama
Zawsze się zastanawiam, gdzie są granice w chamskim i nachalnym reklamowaniu produktów, ale jak widać nie ma granic, skoro ktoś reklamuje narzędzia przemysłowe na forum dziecięcym...
 
Do góry