reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remont i problem - wykładzina czy panele?

To ciekawe :D Ja wolę się skupić na wyborze wozru panlei, a resztę zostawić dzielnemu mężczyźnie, choć poza tymi listwami przy ścianach to jak popatrzyłam na filmiki kronotv jest to faktycznie dziecinnie łatwe. ;)
 
reklama
Ja też wolę panele. Rok temu zmieniliśmy i pod spód daliśmy Pianomat firmy Organika, który wygłusza stukanie, o które się obawiacie i dociepla podłogę. Panele są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Kiedyś miałam wykładzinę w salonie, wylało mi się wino i nie mogłam do końca doprać. Lepiej nie ryzykować. :) Jestem ciekawa tej metody na mycie podłogi, muszę spróbować.
 
Nie wiem czy zdecydowałabym sie na wykładzine. Była modna może z 20 lat temu. MIała ja moja ciocia, ale ciągle narzekała, ze musi dużo odkurzać. Potem zmieniła na panele i twierdzi, że jest o wiele bardziej zadowolona. Poza tym wykładzina kojarzy mi się osobiście z biurami. Jest to jednak jedynie moje zdanie i nie musicie się oczywiście z nim tutaj zgadzać ;)
Najlepiej wygląda deska barlinecka I wbrew pozorom nie jest aż taka droga: Link do: DDD Dobre Dla Domu - sieć salonów z drzwiami i podłogami - spory wybór jest tutaj
Pure_Calvados_Grande_Pure_Vintage_Barlinek_melagu.jpg
 
Ostatnia edycja:
panele - bez dwóch zdań. O wiele bardziej praktyczne i łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Poza tym mniej zbierają roztocza niż wykładzina więc są zdrowsze :)
 
Do góry