reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

dziś 22 dc
ovufriend wyznaczył owu na 19 dc, ale to na pewno nieprawda poprosstu ma za mało danych. Mogłam mierzyc wcześniej temp.
Zobacz załącznik 803894
Też tak sądzę, owu w 17dc, a nie w 19 :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Trudno powiedzieć, robisz codziennie?? Ja zrobiłam w 13dc i był pozytyw, temperatura rosła, ale później spadła i owu pojawiła się w 26dc.

@mfifi04, matko ile można czekać [emoji33]

@leeleeth podziwiam Cię. A ośrodek naprawdę żenada, widać zależy im tylko na pozbyciu się dzieci i niczym poza tym...przykre to, zwłaszcza że to trauma i dla Was i dla niej.

@cheebay wracaj do zdrowia [emoji8]

@renia200 jak po komuni??


qdkkj44j6bi2vbec.png
Tak robię codziennie i tej wydaję się mocniejszy od wczorajszego. Sprawdzę w domu dokładnie. Jajnik mnie kłuje więc może to to
 
U mnie dziś 2dc, nie mam siły żyć [emoji12] wczoraj byłam na piłkach i sądziłam, że dzisiaj będą zakwasy, a tu wyjątkowo nic a nic [emoji33] za to jedyne co mam ochotę, to położyć się spać, nie kontaktuje. Czekam aż mi się w żołądku po śniadaniu ułoży i muszę zrobić kawę. Pisalyscie wczoraj o biegunce i tych sprawach w trakcie @, ja za to od wczoraj mam takie gazy, że jestem cała wzdęta, czuje się jakbym przytyła 3 kg w jeden dzień.

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
@Spark jak samopoczucie? Już nic się nie działo??

@gabrika jesteś tu z nami? [emoji8]

Dzwoniłam wczoraj do dewelopera, bo z kobietą z biura już nie mam zamiaru rozmawiać, jest tak tępą dzidą... Sorry za określenie, ale jakbyście z nią porozmawialy, to byście zrozumiały. W każdym razie, potwierdził mi, że w ostatnim tygodniu maja mają wstawiać drzwi w bloku i jak tylko wstawią, to dostanę klucze! Mam do niego przedzwonić za 3 tygodnie to mi dokładnie powie, bo wszystko zależy od której klatki zaczną je wstawiać, jeśli od mojej, to klucze będą pod koniec maja, a jeśli od drugiej to w 1 lub 2 tygodniu czerwca. Już się nie mogę doczekać, w weekend jedziemy szukać płytek do kuchni i łazienki i paneli :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry