reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
My jeszcze na etapie prob, adopcja wydaje mi sie tak odlegla... Poki co trzeba mi czasu na otrzasniecie sie z obecnego niepowodzenia... Zbyt pozytywnie sie nastawilam, i teraz czuje kopa od losu... :frown::sad::sad:
Moja lekarka była pewna sukcesu. Ja wolałam poczekać do wyników. Zrobiłam wszystko co mogłam. Rozumiem Cię.
Ale mój mąż sugeruje adopcję bo widzi ile mnie to kosztuje, a i on miał wielką nadzieję. Też to przeżywa chociaż nie płacze jak ja...
 
Nadszedł ten dzień w którym i ja się do Was dopisuje. Niepłodność idiopatyczna, dwie nieudane inseminacje. Dzisiaj dostałam okres i od jutra zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne.Witam wszystkie i liczę na wsparcie. ...nie ukrywam, że bardzo się boję. ....
To nas wszystkie laczy ,strach wszystkie boimy sie tak samo.Bedzie dobrze!!
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
Aneta, a który dzień po transferze i ilodniowego? Może niech dadzą mu jeszcze ze 2-3 dni, moze się cos pojawi.
 
Cześć :) w poniedziałek mam punkcję [emoji32] stresuje się bardzo. Mogłybyście mi mniej więcej napisać jak to będzie wyglądało? Czy boli? Wszystko to dla mnie jest nowe, a potoczyło się tak szybko [emoji87] na początku maja zaczęłam stymulację, a w środę podobno transfer ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moja punkcja przebiegła bez problemów. Miałam krótkie znieczulenie dożylne. Po punkcji odpoczywałam ok. 2 godzin w klinice. Potem przez kilka dni miałam większy brzuch i zaparcie. Transfer był na cyklu sztucznym.
 
Nadszedł ten dzień w którym i ja się do Was dopisuje. Niepłodność idiopatyczna, dwie nieudane inseminacje. Dzisiaj dostałam okres i od jutra zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne.Witam wszystkie i liczę na wsparcie. ...nie ukrywam, że bardzo się boję. ....
A czy ja dobrze pamiętam lecxysz się w Gamecie Gdynia?
 
Cześć :) w poniedziałek mam punkcję [emoji32] stresuje się bardzo. Mogłybyście mi mniej więcej napisać jak to będzie wyglądało? Czy boli? Wszystko to dla mnie jest nowe, a potoczyło się tak szybko [emoji87] na początku maja zaczęłam stymulację, a w środę podobno transfer ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj,

Zarówno z punkcją jak i z transferem jest tak, że to zależy trochę od kliniki ale też od kraju. gdzie robisz zabieg (dziewczyny leczą się w całej Europie). Napiszę ci, jak to wyglądało u mnie.

Dostajesz termin punkcji,musisz stawić się odpowiednio wcześniej ( klinika da ci znać ile). Ze względu, że w większości klinik punkcja odbywa się w znieczuleniu ogólnym (usypiają cię na kilkanascie minut) musisz być na czczo, nie możesz też pić przed zabiegiem ok 6h (dopytaj dokładnie czy i ile możesz się napić, bo kiedy mnie robili punkcję jedną dziewczynę przesunęli na koniec kolejki, bo za dużo wypiła). Musisz się rozebrać, dostajesz szpitalne ubranko (ale ja polecam wziąć swoje skarpetki, szczególnie jeśli jesteś zmarźluchem jak ja. Ja miałam zakolanówki) i idziesz do sali gdzie spotykasz się z anestezjologiem, który robi wywiad. W niektórych klinikach wolą jeśli nie masz umalowanych paznokci, bo po kolorze płytki paznokcie najwcześniej widać, że coś jest nie tak i trzeba zacząć cię wybudzać. Ale nie martw się to tyko środek ostrożności. Kiedy jest twoja kolej proszą cię na salę zabiegową i usypiają do zabiegu. Ja usnęłam w 2 minuty. Budzisz się już na sali pozabiegowej. W moim przypadku zabieg był bezbolesny pomimo hiperstymulacji i pobranej dużej liczby jajeczek, ale możesz czuć się trochę nieprzyjemnie. Dziewczyny, czy którąś bolało??

Jeśli masz jakieś pytania - daj znać

Pozatym, jeśli chciałabyś dołączyć do naszej grupy wsparcia, mamy kalendarz. Mozesz się do niego wpisać, bedziemy trzymać kciuki za ciebie i jajeczka :)
 
reklama
Nadszedł ten dzień w którym i ja się do Was dopisuje. Niepłodność idiopatyczna, dwie nieudane inseminacje. Dzisiaj dostałam okres i od jutra zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne.Witam wszystkie i liczę na wsparcie. ...nie ukrywam, że bardzo się boję. ....
Witaj Natalix, Już kiedyś oficjalnie witałam cię u nas na forum ;)
Rozgość się, dostaniesz u nas tyle wsparcia ile potrzebujesz, oczekujemy tylko wzajemności :)

Każda z nas się boi. Strach potrafi być ogromny, ważne, żeby nas nie sparaliżował i żebyśmy walczyły dalej :)
 
Do góry