reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Też teraz idę w 23dpt :) mam nadzieję że już tam coś więcej zobaczę niż ostatnio
Ja też idę 23dpt czyli w środę [emoji5] Ewunka pocieszylas mnie tym brakiem objawów bo u mnie podobnie [emoji6] piersi bola jak szlag i zmęczonie ale nic więcej. Mam nadzieję że to nie jest zły znak

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że zasnę jakoś z tym bólem:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Bol kregoslupa to dobry objaw :) bole @ tez :)
Ale tylko beta prawde powie trzymam kciuki :)
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*

Boże nie wierzę! Miałaś taką wysoką betę i dobre przyrosty . Bardzo bardzo mi przykro. Trzymaj się!
 
Ja też idę 23dpt czyli w środę [emoji5] Ewunka pocieszylas mnie tym brakiem objawów bo u mnie podobnie [emoji6] piersi bola jak szlag i zmęczonie ale nic więcej. Mam nadzieję że to nie jest zły znak

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
U mnie to nie jest zły znak.
W 16.dpt widziałam pęcherzyk w macicy 3mm 19 dpt widziałam pęcherzyk 6.7 mm i w nim zaczynało być widać coś i beta była ponad 14 tyś a teraz 23 dpt mam nadzieję że już będzie widać ładny zarodek nie koniecznie jeszcze serce bo to wcześnie
 
Ale tu truskawki są okropne :errr: no i sezon ma się mu końcowi ;) może spokoj mu troszkę majonezu kieleckiego i śledzi dla mnie :zawstydzona/y:
A gdzie mieszkasz? Ja w polowieczerwca lece do Hiszpanii. Moze udalobymi sie cos ci podrzucic, albo raczej musialabys odebrac z lotniska :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry