reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
Smutno :frown:. Ty też trzymaj się ciepło i nie poddawaj.
 
reklama
A gdzie mieszkasz? Ja w polowieczerwca lece do Hiszpanii. Moze udalobymi sie cos ci podrzucic, albo raczej musialabys odebrac z lotniska :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A dziękuję Ci dobry człowieku :) Tak sobie żartuje mam tu sklepy polskie bo moja Marcelina rośnie właśnie na majonezie kieleckim ( to taki sekret;)) mieszkam 40 km od Madrytu no i Michałki mi koleżanka dosyła systematycznie :D
 
W tamtym tygodniu byłam na wizycie. Wszystko ok. Czekam na okres, od 2dc Menopour 150. Mam pytanie, pod jakim kątem wy wbijałyscie igłę? W ulotce jest 90, pielęgniarka w klinice mówiła o 45. Przyszło mi właśnie do głowy pytanie: jak głęboko? Igły mam 19mm. Kiedyś dawałam sobie clexane, to wchodziła cała, ale to chyba były mniejsze igielki. Zastrzyków się nie boję i nigdy o tym nie myślałam, ale piszecie, że boli, że śliniaki więc zaczęłam rozmyślać.;)
 
Ostatnia edycja:
A dziękuję Ci dobry człowieku :) Tak sobie żartuje mam tu sklepy polskie bo moja Marcelina rośnie właśnie na majonezie kieleckim ( to taki sekret;)) mieszkam 40 km od Madrytu no i Michałki mi koleżanka dosyła systematycznie :D
Ja tez tylko kielecki jadam, ale ja spod kielc wiec to chyba normalne. Inne sa bleee. Nie ma problemu zeby ci cos podrzucic, bo jade.do wujka ktory mieszka w.estremadurze i jemu tez bede wiozla rozne rarytasy. Kisiel, zubrowke, chrzan, sliwke naleczowska itd. Bede ladowac w Madrycie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igle cała i bez jakiegoś szczególnego kąta
Nie pamietam jak lecialam z menopurem, ale teraz biore fraxiparyne i wbijam jak mi wygodnie. Tylko igle do konca wbijam, one nie sa bardzo grube, a ja po stymulacjach mam troche tluszczyku :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez tylko kielecki jadam, ale ja spod kielc wiec to chyba normalne. Inne sa bleee. Nie ma problemu zeby ci cos podrzucic, bo jade.do wujka ktory mieszka w.estremadurze i jemu tez bede wiozla rozne rarytasy. Kisiel, zubrowke, chrzan, sliwke naleczowska itd. Bede ladowac w Madrycie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem z Kielc :rolleyes:
I dokładnie z taka sama lista jadę do sklepu na zakupy :) jeszcze ogórki kiszone śledzie :biggrin2: Dziękuję za chęci niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi .
 
reklama
Do góry