reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że zasnę jakoś z tym bólem:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
No my baby tak juz mamy[emoji6] jak jest cisza spokój to zle jak cos sie zaczyna dziac to jeszcze gorzej. Miejmy nadzieje ze to objawy ciazy[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*

Bardzo mi przykro [emoji22]

W tamtym tygodniu byłam na wizycie. Wszystko ok. Czekam na okres, od 2dc Menopour 150. Mam pytanie, pod jakim kątem wy wbijałyscie igłę? W ulotce jest 90, pielęgniarka w klinice mówiła o 45. Przyszło mi właśnie do głowy pytanie: jak głęboko? Igły mam 19mm. Kiedyś dawałam sobie clexane, to wchodziła cała, ale to chyba były mniejsze igielki. Zastrzyków się nie boję i nigdy o tym nie myślałam, ale piszecie, że boli, że śliniaki więc zaczęłam rozmyślać.;)

Ja najpierw schladzalam sobie miejsce wkłucia a potem cała igle wkładałam , bo jak nie cała to robiły mi sie pecherzyki czyli za płytko było wbite [emoji6]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Hej wszystkim!

Zrobilam 3. bete i czekam na wynik, ale krwawie juz tak porzadnie, wiec juz nici... :sad::sad::sad::sad:

Tak ja brałam około roku inofem znacznie poprawiła się owulacjia. Wcześniej testy owulacujne nie wskazywały podwyższonego LH i tym samym nigdy nie wiedziałam kiedy ja mam.
Było na tyle super że do crio podchodziłam na cyklu naturalnym bez żadnych leków tylko na pęknięcie pecherzyka.
Super, ze o tym piszesz! Chyba bede musiala sobie z PL sprowadzic. :-) Mialam criotransfer w naturalnym cyklu (bralam tylko Letrozol), ale moze nie zaszkodzi sprobowac sie podbudowac Inofemem? Bylam kiedys na bad. kontrolnym w PL i ginekolog bardzo mi to polecala.
 
W tamtym tygodniu byłam na wizycie. Wszystko ok. Czekam na okres, od 2dc Menopour 150. Mam pytanie, pod jakim kątem wy wbijałyscie igłę? W ulotce jest 90, pielęgniarka w klinice mówiła o 45. Przyszło mi właśnie do głowy pytanie: jak głęboko? Igły mam 19mm. Kiedyś dawałam sobie clexane, to wchodziła cała, ale to chyba były mniejsze igielki. Zastrzyków się nie boję i nigdy o tym nie myślałam, ale piszecie, że boli, że śliniaki więc zaczęłam rozmyślać.;)
Wg mnie menopur ma mniejsze igly niz clexane i menopur idzie jak w maslo a przy clexane troche sie napocilam i piekło troche;)
Ja wbijałam pod kątem 90 i nie mam ani jednego siniaka tylko drobne czerwone punkciki na brzuchu po ukluciach
 
Dziewczyny już po dzisiejszym USG. dzieciątku bije serduszko pięknie. Do środy zostaję w szpitalu, będą mnie obserwować. Niech to krwawienie ustanie....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Serduszko bije- maluszek siłacz;) a mama niech się wyciszy, bo przecież wszystko dla jego dobra;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim!

Zrobilam 3. bete i czekam na wynik, ale krwawie juz tak porzadnie, wiec juz nici... :sad::sad::sad::sad:

Super, ze o tym piszesz! Chyba bede musiala sobie z PL sprowadzic. :-) Mialam criotransfer w naturalnym cyklu (bralam tylko Letrozol), ale moze nie zaszkodzi sprobowac sie podbudowac Inofemem? Bylam kiedys na bad. kontrolnym w PL i ginekolog bardzo mi to polecala.

Polecam naprawdę warto . Tylko od razu Ci napisze nie kupuj w aptekach stacjonarnych bo różnice w cenach są ogromne . W dbam o zdrowie około 140 zł. W internetowej aptece za taką samą ilość płaciłam z przesyłką 64 zł.
 
Do góry