reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha hehe test wyrzycilam ale jesli masz ochote to nasikam jutro[emoji16]
Przy becie 45 kreska jest prawie niewidoczna,a rano jak szlam na krew to mowilam mojemu M ,ze bedzie kolo 40[emoji16]
Jestem mistrzem przewidywania bety hehe[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@bertha hehe test wyrzycilam ale jesli masz ochote to nasikam jutro[emoji16]
Przy becie 45 kreska jest prawie niewidoczna,a rano jak szlam na krew to mowilam mojemu M ,ze bedzie kolo 40[emoji16]
Jestem mistrzem przewidywania bety hehe[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

To chętnie zobaczę jaka krecha ci jutro wyjdzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ovli22 tak mam cleksan 0,6. Lekarz chcial bym brala od 5 tygodnia, ale biore od pozytywnego testu. I u nas mysle ze do konca.

@Funia90 beta piekna. Mnie Sydor mowil ze nie ma znaczenia kiedy clecsan a kiedy acard. Biore acard rano a clecsan na noc bo latwiej zrobic zastrzyk jak juz ide spac i heparyna wazniejsza jak sie nieruszasz wiec chyba lepiej na noc. Mnie na poczatku maz robil ale szybko skapitulowal bo lekaz kazal od 5 tygodnia a ja od poczatku. Szybko nauczylam sie robic i io mam tylko siniaki a
Z pierwszych trzech zastrzykow a teraz jest ok.

@roxie123 niestety nie pomoge bo nie wiem.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To ciekawe dlaczego ja mam brać tylko do 12 tyg ?
Jak zajdę to napisze e maila do nich albo już na dniach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Foczka ja również nie widzę
@ovli22 ten system brania leków do 12 tygodnia to taki sam jak w IE. Mnie też od razu jak wybił 12+0 kazali odłożył clexane, aspirynę, cyclogest, i steryd. Jednak ja znając historie dziewczyn stąd uznałam, że dziękuję za ich opinię i będę kontynuować leczenie. Powiem, Ci że gdybym poszła drogą przez nich wyznaczoną czy byłabym w tym miejscu gdzie jestem teraz...a tak mam swój kopiący cud i choć jest trudno z różnych względów to nie żałuję, że tak postąpiłam...
@Liluli widzę, że brzucho się wybił. Cudny okrągluszek :)
@Funia90 gratuluję owocnych wakacji
 
Foczka ja również nie widzę
@ovli22 ten system brania leków do 12 tygodnia to taki sam jak w IE. Mnie też od razu jak wybił 12+0 kazali odłożył clexane, aspirynę, cyclogest, i steryd. Jednak ja znając historie dziewczyn stąd uznałam, że dziękuję za ich opinię i będę kontynuować leczenie. Powiem, Ci że gdybym poszła drogą przez nich wyznaczoną czy byłabym w tym miejscu gdzie jestem teraz...a tak mam swój kopiący cud i choć jest trudno z różnych względów to nie żałuję, że tak postąpiłam...
@Liluli widzę, że brzucho się wybił. Cudny okrągluszek :)
@Funia90 gratuluję owocnych wakacji

To jak później zdobyłaś receptę na leki ?
Co ja powinnam zrobić po 12 tyg jak oni mi nie darzą tych leków !

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli ja przyleciałam do Polski, to było jedyne wyjście. Mogłam co prawda mieć te leki od poskiego ginekologa, ale nie byłoby nas stać wydawać na zastrzyki po 400 e miesięcznie
 
reklama
Dziewczyny,
mimo zaplanowanego weekendu bez kompa siedzę i analizuje swoje wyniki... tak o.

Na pewno problemem jest u mnie:
1. Mutacja MTHFR a1298c
2. Hashimoto
3. Homocysteina 10, przy normie <10
4. ANA miano 1:1320 świecenie ziarnisto cytoplazmatyczne - ziarniste (ANA3/Profil wyszło mi ujemne!)

...reszta wyników niby w normie.
Nasienie Męża wzorowe. [emoji1419]
Czekamy na wyniki kariotypów. [emoji50]

Istotne jest to, ze po II poronieniu stwierdzili w Genesis, Trisomie 16 chromosomu u maleństwa.

Na podstawie załączonych wyników Profesor Hematolog wykluczyła u mnie trombofilie, zespół antyfosfolipidowy i toczeń. A co Wy o tym powiecie? Mam dwa jakies czynniki lekko podwyższone ale wg. Hematolog nie choruje na te schorzenia.
Czy na pewno ma racje?
1495231070-aaaaaa.jpeg


Bede wdzieczna za Wasza opinie! [emoji8][emoji846]

Spokojnej nocy!!! [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry