reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@kass.es jak wychodziłam z kliniki to miałam w głowie tylko jeden cel :-) :) i nic innego nie było ważne [emoji5]
Ogólnie to nie jadam takich rzeczy ale dzisiaj MUSIAŁAM !:-D

Mi się włączyła mega faza na fastfoody, ogolnie zawsze je lubiłam ale nigdy się nie zajadałam ze względu na to że są jakie są... ale teraz to nawet z tą folia bym poleciała do Maca [emoji23] A w ten weekend jest inwazja foodtrackow w moim mieście [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dużo Filipow i Maj ;)

Ja mam faworyta dla chłopca Wiktor [emoji7] ale
Maz nie przekonany.

A jeśli coreczka to Lilianna, Stella lub Adrianna ale nie wiem co maz na te propozycje [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Torunianka93 ja mam farbę dobraną identyczną pod naturalny kolor, nie mam odrostu tylko te siwulce, są tak pięknie srebrne, że szamponetka nie daje rady bo już kiedyś próbowałam ☺

U nas dziewczynka Pola, chłopiec... mąż chce Stasia, ja wolałabym Marcela, ale chyba nie mam dużo do gadania bo powiedział, że Staś i koniec ☺ I tak też mówi do brzucha, bo ma wielką nadzieję na Stasia. Chociaż ostatnio mówi do mnie: my tak Staś, Staś, a tam może Pola siedzi i się z nas śmieje Pola była wybrana jeszcze przed ciążą, a Staś jakoś tak samo wyszło teraz ☺
Mi tez strasznie podoba się Pola, ale Luby nie przekonany. Stanęło na Filipie i Mai, bo nam obojgu najbardziej pasowało.
 
Tita82 wcześniej używałam fajnej naturalnej farby z Joanny coś z olejkami zamawiałam przez neta bo mało dostępna ale pokrywało i długo trzymało.

Lovi23 a mnie odpycha od herbat bardziej niż od kawy..

Xssenia ja w pierwszej ciąży schudłam 5kilo i mnie opieprzal,pytał czy prze wymioty, a ja miałam wstręt do jedzenia. W tej nadrabiam i jem za trzech co dla rodziny jest podejrzane ale wątpię w ciążę po ciąży xD

Caryca88 wpierw były imiona ustalone, chociaż chłop się uparł na Aleksandra a ja w życiu nie dam imienia po ginie xD
 
Któraś z Was ma chyba do czynienia z hodowlą warzyw? Dobrze się orientuje?
Warto kupować młodą kapustę czy się wstrzymać? Mam ochotę zrobić gołąbki właśnie z młodej kapusty ale nie wiem czy jeszcze nie poczekać z kupowaniem kapusty?
 
Kruszyna@ będzie w porządku! O której masz wizytę? Ja tego samego dnia ale będę trzymać kciuki!
@szarotka27 zależy jaką farba ja no z amoniakiem bym nie testowała, ale bez amoniaku jak najbardziej. W poprzedniej robiłam ale mało na krótko chwyciło bo wiadomo hormony ale każda kobieta jest inna..
 
Dziewczyny wróciłam od gin. Musze powtórzyć glukozę. Jakie macie wyniki glukozy? Mi gin powiedział ze sa ciut za wysokie mimo ze zgodnie z przedzialem były w normie:( boje się na maxa zwłaszcza ze urósł mi mięśniak prawie 4cm na 3 cm:sad:. Płakać se chce.......
 
@Parkolka u nas Pola to wspólny wybór hihihi chociaż pomysł bardziej mój, ale mężowi się też podoba ☺

@Torunianka93 ja szamponetki próbowałam przed ciążą, teraz mimo wszystko wstrzymam się do końca 3 trymestru i pójdę na farbę do fryzjera ☺
 
Dziewczyny wróciłam od gin. Musze powtórzyć glukozę. Jakie macie wyniki glukozy? Mi gin powiedział ze sa ciut za wysokie mimo ze zgodnie z przedzialem były w normie:( boje się na maxa zwłaszcza ze urósł mi mięśniak prawie 4cm na 3 cm:sad:. Płakać se chce.......
Grunt to nie stresowac sie bo nie wplywa to dobrze na dzidka... W najgorszym razie powtorzysz i wezmiesz leki. Po to jest lekarz zeby nas pokierowac w walce z choroba:)

Ja mam 5 miesniakow...
 
reklama
xssenia wiem masz racje tylko jakos tak mi się ciężko zrobilo na sercu , mam dwójke wspaniałych Dzieciaków od zawsze marzyłam o 3, jedna ciaze poroniłam i to siedzi we mnie jak zadra . od jutra jestem na l4. gin powiedział ze musze sie zrelksowac i uwazac na siebie chyba wyczuł moje zestresowanie.
 
Do góry