reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia gratuluję synka. Nie będziesz chociaż przeżywała ciąż i porodów. :-) Jak moje dziewczyny pójdą w moje ślady to koszmar.
Tak Millo, już za pasem. Ciąża tak szybko mija. Trzymajcie bo sama się boję cesarki i opieki nad dwójką maluchów naraz, a jeszcze 3 w domu. Oby bólu jak najmniej i powikłań.
Ja też na początku ciąży sądziłam, że to nie moglyby być dziewczynki, bo za duży fart. I nakrecalam się sama, że nie chce wiedzieć. Ale się trafia i musisz być dobrej myśli. Już jakiś sygnał masz.
 
reklama
Antonia gratuluję zdrowego synusia :-).Ja twierdze ze jednak plec w duzej mierze zalezy od mezczyzny :-).przeciez jakby byla mozliwosc zaplanowania dziecka to nikt nie mialby 4 czy 5 dzieci jednej plci :-)niby suplementujemy sie trzymamy diete na dana plec a mysle ze co ma byc to i tak bedzie :-).ja za jakis tydzien testuje :-)

Jestem tego samego zdania.
Kobiety niepotrzebnie biorą na siebie ciężar wpłynięcia na płeć i czasem przy tym wariują. Jeszcze nie spotkałam mężczyzny który tak serio podszedłby do tematu planowania płci: siedział i wyszukiwał informacji, potem surowa dieta, suplementacja i sex w odpowiedniej fazie księżyca. Niejeden po prostu popukałby się w głowę : )
 
Antonia gratulacje i podziwiam za podejście naprawdę fajnie to napisałaś ;)
Polciapoleczka na pewno dasz sobie radę ;) a Ty już masz synka czy dwóch? Przygotowywalas się do ostatniej ciąży? Coś pisałaś ze miałaś niewysoka betę na początku tak?
 
Polcia dacie radę! Strach jest napewno nie dziwie się, obojętnie czy cc czy naturalny ale każda z nas się boi. Szybko zapominamy naszczescie.
Kciuki aby wszystko dobrze poszło! U mnie dwie znajome urodziły bliźniaki teraz. Jedna nawet naturalnie. Pewnie roboty dużo jest ale później zajmą się sobą fajnie.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszłamama tak mam synka. Teraz kombinowałam na dziewczynkę. Mam dwie. Na początku beta była dość niska, potem zaczęła się robić bliźniakowa. Taki typ ze mnie.
Imama obym podolala. Przeraża mnie 3 małych dzieci w tym 2 noworodków. :-)
 
Przyszłamama tak mam synka. Teraz kombinowałam na dziewczynkę. Mam dwie. Na początku beta była dość niska, potem zaczęła się robić bliźniakowa. Taki typ ze mnie.
Imama obym podolala. Przeraża mnie 3 małych dzieci w tym 2 noworodków. :-)

Moje marzenie: bliźniaczki [emoji7]
Pewnie z początku będzie chaos, ale z czasem ogarniesz! Na bank dasz radę. Masz kogoś kto czasem zabrałby dzieci i dał Ci czas dla siebie? Babcie, ciocie?
Bliźniaki to jednak mega wyzwanie a Ty masz jeszcze synka [emoji7]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia blizniaki :) dasz rade, napewno na poczatku bedzie trudno, mi tez marza sie blizniaki/blizniaczki albo parka :)
@Antonia2016 gratuluje synusia, najwazniejsze ze zdrowy :)
@Imama @Mikallo milo ze pamietacie o mnie :)
u mnie 7 dpo temp od wczoraj lekko spadla i jakos ogarniaja mnie mysli pesymistyczne w tym cyklu, bo urwanie glowy mialam w tym tyg tesciowa byla i codziennie gdzies tam bylysmy pokazywalam jej szwajcarie troszke a z 15 miesiecznym dzieckiem w upal to czasem bywalo ciezko, padam na pysk.
@Imama ja mialam owulacje w cyklu po tej biochemicznej.
@Mikallo to ty pierwsza testujesz ? czy patrycja, trzymam kciuki mocno!
 
Antonia imie macie wybran÷?

Bo starszy chyba Igor nie? A mlodszy?

Ja dzis zaczynam 37tc! A wg usg 38!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Być może Ignaś :-) albo w takim razie Antek :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Antonia gratuluję zdrowego synusia :-).Ja twierdze ze jednak plec w duzej mierze zalezy od mezczyzny :-).przeciez jakby byla mozliwosc zaplanowania dziecka to nikt nie mialby 4 czy 5 dzieci jednej plci :-)niby suplementujemy sie trzymamy diete na dana plec a mysle ze co ma byc to i tak bedzie :-).ja za jakis tydzien testuje :-)
Dziękuję :-) też poniekąd tak myślę, że jak jednej kobiecie się uda to pisze co robiła i że to skutkuje, druga zrobi to samo i nici ;)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Do góry