reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia gratuluję synka. Nie będziesz chociaż przeżywała ciąż i porodów. :-) Jak moje dziewczyny pójdą w moje ślady to koszmar.
Tak Millo, już za pasem. Ciąża tak szybko mija. Trzymajcie bo sama się boję cesarki i opieki nad dwójką maluchów naraz, a jeszcze 3 w domu. Oby bólu jak najmniej i powikłań.
Ja też na początku ciąży sądziłam, że to nie moglyby być dziewczynki, bo za duży fart. I nakrecalam się sama, że nie chce wiedzieć. Ale się trafia i musisz być dobrej myśli. Już jakiś sygnał masz.
Dziękuję :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Polcia blizniaki :) dasz rade, napewno na poczatku bedzie trudno, mi tez marza sie blizniaki/blizniaczki albo parka :)
@Antonia2016 gratuluje synusia, najwazniejsze ze zdrowy :)
@Imama @Mikallo milo ze pamietacie o mnie :)
u mnie 7 dpo temp od wczoraj lekko spadla i jakos ogarniaja mnie mysli pesymistyczne w tym cyklu, bo urwanie glowy mialam w tym tyg tesciowa byla i codziennie gdzies tam bylysmy pokazywalam jej szwajcarie troszke a z 15 miesiecznym dzieckiem w upal to czasem bywalo ciezko, padam na pysk.
@Imama ja mialam owulacje w cyklu po tej biochemicznej.
@Mikallo to ty pierwsza testujesz ? czy patrycja, trzymam kciuki mocno!
Dziękuję i trzymam kciuki za Was :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Pola bliźniaki ummm :) Rozumiem jednak Twoj niepokój, ja też nie mam na kogo liczyć w mojem najbliższej okolicy.

@ana. nie wiem kiedy testuje Patrycja :( Ana a ty kiedy wykonasz test?
Ja chce zrobic test we wtorek, dzien przed terminem @ jezeli wczesniej okres sie nie zjawi bo bardzo ciągną mnie jajniki :(
 
Ostatnia edycja:
O Mikallo to kciuki! Już powinien test wyjsc. Życzę prezentu na rocznice.
Ana temperatura lepiej się nie kierować. Zreszta po zagnieżdżeniu powinny być skoki temp oczywiscie nie wysokie ale właśnie skoki. Również kciuki za Ciebie.
Polcia trzeba myśleć pozytywnie. Nieraz jedno dziecko daje bardziej popalić a np dwójka będzie spokojna inakarmisz i pośpią fajnie. Nie ma co sobie stresu za wczasu robić.
Millo bo Ty brałaś Saw Palmetto. Ja pamietam ze jeszcze na początku mojego czytania tutaj na forum patrzyłam na dawkowanie i było jakoś 320mg 3 razy dziennie. A teraz czytam na ang str ze raz dziennie! I zgłupiałam!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Mikallo mnie sie nie spieszy do testowania zreszta ja mam jeszcze czas, ty ktory dpo? wszystkiego najlpeszego ile lat razem ?:)
tak wszystkie czuja ze nic z tego tym razem, a wyjdzie ze kazda ujzy dwie kreseczki, tego nam zycze:)
@Imama tak wiem najwazniejsze zeby nie spadla do poziomu tych nizszych temp i narazie sie utrzymuje w fazie wyzszych mimo ze spadla.
 
@ana. Dziś mam 9 lub 10 dpo ale pewności nie mam. Temperatura jeszcze nie spadła więc jakaś tam iskierka nadzieji jest :) A rocznicę mieliśmy 5 :D
Trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe testujace, by ten czerwiec był dla nas owocny w dzidziulki :D
 
reklama
Do góry