reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To mnie pocieszylas bo glupia ja rano zrobilam sikacza co prawda nie bardzo czulego bo 25 i wyszla biel vizira. Ale nie biore go pod uwage choc nerwy mi troszke nadszarpnal . Ale skoro u ciebie jest bladzioch a beta juz powyzej 100 to mam nadzieje :)
A jednak zrobiłaś? No wiem, to silniejsze od nas ale tyle razy sama tu pisałaś że sikacze to zło w naszym przypadku :p
 
reklama
To mnie pocieszylas bo glupia ja rano zrobilam sikacza co prawda nie bardzo czulego bo 25 i wyszla biel vizira. Ale nie biore go pod uwage choc nerwy mi troszke nadszarpnal . Ale skoro u ciebie jest bladzioch a beta juz powyzej 100 to mam nadzieje :)
Ciul z testem, już niedługo będziemy skakać z radości- to musi być Twój szczęsliwy dzień:)
 
reklama
Do góry