reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Strasznie mi przykro [emoji20] ale Daga nie poddawaj się. Będzie Nam dane [emoji9] będzie !

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Strasznie mi przykro [emoji20] ale Daga nie poddawaj się. Będzie Nam dane [emoji9] będzie !

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie poddam, chociaż nie ukrywam, ze juz morze łez rano wylałam...
No, ale postanowilam, że jak skonczy sie @ to od razu umawiam sie do gina, ale mie do.mojego, tylko do polecanego przez znajome... wiem, ze to dopiero 4 stracony cykl, ale może warto sprwdzić czy coś nie jest na rzeczy... no i przede wszystkom czas zrobić cos z tymi wydluzonymi cyklami, bo nigdy tak nie miałam :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, @ przyszła :( po prostu brak mi słów...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi kochana, na pewno w końcu się uda! Oby tylko było jak najmniej czekania. W tym momencie chętnie miałabym @ za ciebie bo u mnie już nie możliwe żebym była w ciąży. 72 dzień cyklu...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Dagaa, bardzo mi przykro, naprawdę. Aż ciężko cokolwiek napisać.
Masz racje, pojdz do lekarza. To nie normalne żeby tak cykl się ciągnął.
 
Ja tak się zastanawiam...
Mam wskazania brać duphaston 2 tab od 14 dc. On jest odpowiedzialny za wystarczajacy poziom progesteronu. Jeśli go odstawieniu po 10-12 dniach to poziom spadnie i zamiast okresu juz mogę mieć poronienie..
A dodatkowo lekarz powiedział by do 8 dni spozniajacego się okresu nie robić testów, nie mieć nadziei ale z kolei.... skąd mam wiedzieć czy kontynuować ten duphaston czy juz mogę ostania bo w ciąży nie jestem.... wrrr [emoji35]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Witam wszystkich! Jestem tu nowa, czytam Wasze historie i postanowilam dolaczyc do staraczek attachFull814944 Moja historia po krotce jest taka: mamy juz 9 letniego synka, mieszkam w UK i od ponad dwoch lat staramy sie o drugie dziecko, marzy mi sie dziewczynka attachFull814945 a tu nic. Od kilku miesiecy chodzimy juz do kliniki leczenia nieplodnosci, po wszystkich naszych badaniach tj. hormony, droznosc jajowodow, nasienie meza, mierzenie tempki,testy owulacyjne wszystko ok jak w zegarku a dziecka jak nie bylo tak nie ma, no moze moj wiek bo za 3 dni pyknie mi 36 niestety ;( Obecnie jestem po pierwszej kuracji z Clo 2 tabletki raz dziennie od 2 do 6 dnia cyklu, jutro mam monitoring jak podzialalo i ustalenie daty najlepszego dnia na "przytulanko", nie moge sie juz doczekam zeby sprawdzic czy cos sie tam wyklulo. Jakie sa wasze doswiadczenia z Clo? pomoglo wam? Powoli juz zaczynam zalamywac sie patrzac co miesiac na jedna cholerna kreske na tescie. Mam wciaz jednak nadzieje ze Clo zdziala jakies cuda i w koncu mi sie uda.
 

Załączniki

  • upload_2017-7-16_15-20-50.png
    upload_2017-7-16_15-20-50.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 56
  • upload_2017-7-16_15-20-50.png
    upload_2017-7-16_15-20-50.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry