reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zanim was doczytam... po poludniu odkaslalam czop ropny, na szybko umowilam sie do lekarza i... mam delikatna angine ropna :) a ja sie dobrze czuje! Mam siedziec w.domu przez tydzien i brac duomox. Konsultowalam z moim ginekologiem i mam brac ten duomox. Takze tego... ogolnie super!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zanim was doczytam... po poludniu odkaslalam czop ropny, na szybko umowilam sie do lekarza i... mam delikatna angine ropna :) a ja sie dobrze czuje! Mam siedziec w.domu przez tydzien i brac duomox. Konsultowalam z moim ginekologiem i mam brac ten duomox. Takze tego... ogolnie super!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Patrz! To po tym Twoim przeziębieniu ostatnim tak się choróbsko rozwinęło :oo::oo:
 
Dżoana a to ile masz tych mrożaków, że słychac na miescie ze powinnas byc sokojna? ;)
Pani ja mam tyle że aż przez to jestem niespokojna!!! Wynik stymulacji był wzorowy i miałam 6 blastek na 6 zapładnianych komórek - i jak tu czekać spokojnie tyle miesięcy jak one biedne tam same w tej zamrażarce, zamiast z mamusią w domku :(
 
Zanim was doczytam... po poludniu odkaslalam czop ropny, na szybko umowilam sie do lekarza i... mam delikatna angine ropna :) a ja sie dobrze czuje! Mam siedziec w.domu przez tydzien i brac duomox. Konsultowalam z moim ginekologiem i mam brac ten duomox. Takze tego... ogolnie super!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
M@dzia to w takim razie do łóżka marsz!!!! Anginę trzeba wyleżeć!!! Nie ma chodzenia i przesiadywania na tarasie nawet jak jest upał! Proszę dbać o "naszą" Żywunię!!! :)
 
reklama
Do góry